Osmaniye
DOLAR18.6567
EURO19.5847
ALTIN1068.8

Elazığ TSO Başkanı Arslan: “Seçimde aday olmama kararı aldım”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Elazığ TSO Başkanı Arslan: “Seçimde aday olmama kararı aldım”
Abone ol
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI (ELAZIĞ TSO) SEÇİMLERİNDE ADAY OLMAYACAĞINI DİLE GETİREN ELAZIĞ TSO BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN, “SAĞLIK AÇISINDAN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR SÜRECİN EŞİĞİNE GELDİĞİMİ, GEÇTİĞİMİZ HAFTA YAPTIĞIM TETKİK VE TEDAVİ NETİCESİNDE ÖĞRENDİM. KIYMETLİ HOCALARIMIZIN, ÜZERİNE BASA BASA İKAZ VE UYARILARI İLE TEDAVİ SÜRECİNİN BİR AN ÖNCE BAŞLAMASI GEREKTİĞİNİ TARAFIMA İLETMELERİ ÜZERİNE, 12/11/2022 TARİHİNDE GERÇEKLEŞECEK OLAN ELAZIĞ TSO BAŞKANLIK SEÇİMLERİNDE ADAY OLMAMA KARARI ALDIM” DEDİ.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Asilhan Arslan, TSO seçimlerinde aday olmayacağını belirterek, “Sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir sürecin eşiğine geldiğimi, geçtiğimiz hafta yaptığım tetkik ve tedavi neticesinde öğrendim. Kıymetli hocalarımızın, üzerine basa basa ikaz ve uyarıları ile tedavi sürecinin bir an önce başlaması gerektiğini tarafıma iletmeleri üzerine, 12 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Elazığ TSO başkanlık seçimlerinde aday olmama kararı aldım” dedi.


Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, 12 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek oda seçimleri öncesi açıklamalarda bulundu. Sağlık sorunları nedeniyle aday olmayacağını duyuran Başkan Arslan, her zaman bu aziz şehrin bir neferi ve hizmetkarı olacağını söyledi. 1 Nisan 2018 tarihinde başladığı Elazığ TSO başkanlığı görevini 4 yılı aşkın bir süredir yürüttüğünü aktaran Başkan Arslan, "Büyük bir özveri ve tamamı ile şehrimizin menfaatlerini ön planda tutarak, üyelerimiz ve iş dünyamızın her zaman hizmetinde olmanın gayretinde olduk. Göreve başladığımız gün itibari ile valiliğimiz ve çok kıymetli valilerimiz, milletvekillerimiz, belediyemiz ve çok kıymetli belediye başkanlarımız, üniversitemiz ve çok kıymetli rektörlerimiz, başta olmak üzere ilimizdeki bütün kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve çalışanları, bütün STK’, bütün muhataplarımız ve paydaşlarımızla sürekli istişare içerisinde olmaya son derece önem gösterdik. Huzurlarınızda her birine ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum. Çalışmalarımızı sürdürürken, sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir sürecin eşiğine geldiğimi, geçtiğimiz hafta yaptığım tetkik ve tedavi neticesinde öğrendim. Kıymetli hocalarımızın, üzerine basa basa ikaz ve uyarıları ile tedavi sürecinin bir an önce başlaması gerektiğini tarafıma iletmeleri üzerine, 12 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Elazığ TSO başkanlık seçimlerinde aday olmama kararı aldım” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hastanede Çocuk ŞenliğiÖnceki Haber

Hastanede Çocuk Şenliği

Osmaniye'de Bulduğu para dolu cüzdanı sahibine teslim ettiSonraki Haber

Osmaniye'de Bulduğu para dolu cüzdanı sa...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar