15 Nisan, 2024, Pazartesi
DOLAR32.4061
EURO34.5776
ALTIN2454.9

Siirt TSOdan öğrencilere kırtasiye yardımı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Siirt TSOdan öğrencilere kırtasiye yardımı
Abone ol
SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI GÜVEN KUZU, ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNE, SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI VE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) KATKILARIYLA ÇANTA VE KIRTASİYE MALZEMESİ DAĞITTI.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) katkılarıyla çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttı.


Siirt Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime her zaman destek verdiklerini belirten Başkan Kuzu, 2022-2023 eğitim öğretim yılının herkese hayırlı olmasını diledi. Başkan Kuzu, "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve odamızın katkılarıyla her yıl okulların açıldığı dönemde öğrencilerimize yönelik eğitim materyalleri noktasında desteğimiz oluyor. Bu yıl da merkezde dağıtılmak üzere içinde eğitim materyalleri (çanta defter, kalem, silgi, kalemtıraş ve boya kalemlerinden) oluşan kırtasiye malzemeleri dağıtıyoruz" dedi.


2022-2023 eğitim-öğretim yılının sağlıklı ve başarılı geçmesi temennisinde bulunan Kuzu, "Milli eğitim camiası ve öğretmenlerimiz, bizler için, çocuklarımızın geleceği için çok önemlidir. Çünkü öğretmenlerimiz kendilerine teslim ettiğimiz öğrencilerimizi, çocuklarımızı geleceğe hazırlıyor. Bizler de öğrenci ve çocuklarımızın en iyi şekilde gelece hazırlanması için elimizden gelen desteği gösteriyoruz. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarının ve ailelerimizin 2022-2023 eğitim-öğretim yılının verimli geçmesini temenni eder, sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım" şeklinde konuştu.


Atatürk İlköğretim Okulu müdürü Naci Baykara, kırtasiye yardımında bulunan Başkan Kuzu’ya ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) teşekkür etti. Başkan Güven Kuzu’ya STSO Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu, Başkan Yardımcısı Kadir Demirhan Genel Sekreter Vekili Derya Çengel Arpacı ve meclis üyeleri eşlik etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şehit Piyade Uzman Çavuş Kalkan, Osmaniye'de son yolculuğuna uğurlandıÖnceki Haber

Şehit Piyade Uzman Çavuş Kalkan, Osmaniy...

Antalya’da 77 yıllık terzi ”yılın ahisi” seçildiSonraki Haber

Antalya’da 77 yıllık terzi ”yılın ahisi”...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar