25 Temmuz, 2024, Perşembe
DOLAR32.8971
EURO35.779
ALTIN2535.3
Yusuf Cinkara Otomotiv

SANKO Üniversitesi Oğuzelinde kariyer günü düzenliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SANKO Üniversitesi Oğuzelinde kariyer günü düzenliyor
Abone ol
SANKO ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİ “HEDEFLERİNİZE ULAŞMAK ELİNİZDE” KONULU KARİYER GÜNÜ KAPSAMINDA OĞUZELİ’NDE EĞİTİMCİLER VE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELİYOR. DR. ÖĞR. ÜYESİ MERYEM KILIÇ

SANKO Üniversitesi akademisyenleri “Hedeflerinize Ulaşmak Elinizde” konulu kariyer günü ile Oğuzeli’nde eğitimciler ve üniversiteye hazırlanan öğrencilerle bir araya geliyor.


Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Şahin Sırmalı, Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğr. Üyesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Ameliyathane Hizmetleri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Erdal Uysal, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Meryem Kılıç, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Öğr. Gör. Burcu Bağcı, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Öğr. Gör. Benan Şahin, öğrencilere eğitim verilen bölümler, mesleki bilgiler ve kariyer hedefleri konusunda bilgilendirmeler yapacaklar.


Kariyer günü 5 Nisan 2022 tarihinde saat 10.00’da Oğuzeli Belediye Salonu’nda düzenlenecek.


SANKO Üniversitesi


SANKO Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde Biyoistatistik alanında doktora, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında tezli yüksek lisans, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda ise Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, İlk ve Acil Yardım ile Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümlerinde eğitim veriliyor.


Ayrıca Tıp Fakültesi, 10 ana bilim dalında Tıpta Uzmanlık Eğitimi verme konusunda yetkilendirildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TFF 2. Lig: Isparta 32 Spor: 0 - Şanlıurfaspor: 1Önceki Haber

TFF 2. Lig: Isparta 32 Spor: 0 - Şanlıur...

Bariyerlere çarpan araç karşı şeride fırladı: 1 ölü, 2 yaralıSonraki Haber

Bariyerlere çarpan araç karşı şeride fır...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar