01 Aralık, 2023, Cuma
DOLAR28.9192
EURO31.4659
ALTIN1922.4

Sağlıklı Hayat Merkezinde çalışmalar devam ediyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sağlıklı Hayat Merkezinde çalışmalar devam ediyor
Abone ol
Aydın (iha) - Efeler Ilçe Sağlık Müdürlüğü Bünyesinde Açılması Planlanan Ve Sağlıklı Yaşam Tarzına Teşvik Etmek Hedefiyle Açılacak Olan Sağlıklı Hayat Merkezi’nde çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Efeler İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde açılması planlanan ve sağlıklı yaşam tarzına teşvik etmek hedefiyle açılacak olan Sağlıklı Hayat Merkezi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, müdürlük bünyesindeki birim ziyaretlerine devam ediyor. Bu çerçevede Efeler İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne gelen müdür Şenkul, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca Müdür Şenkul, sağlığa yönelik risklerden birey ve toplumu korumak, sağlıklı hayat tarzını teşvik etmek, birinci basamak sağlık hizmetlerini güçlendirmek ve bu hizmetlere ulaşımı kolaylaştırmak hedefiyle Efeler İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde açılması planlanan Sağlıklı Hayat Merkezi alanında da incelemelerde bulundu. Sağlık yaşam tarzının önemine dikkat çeken Müdür Şenkul, en kısa sürede sağlıklı hayat merkezinin vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.

Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul, Efeler İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İlçe Sağlık Müdürlüğünce yürütülen çalışmalarla ilgili İlçe Sağlık Müdürümüzden bilgiler alan İl Sağlık Müdürümüz, sağlığa yönelik risklerden birey ve toplumu korumak, sağlıklı hayat tarzını teşvik etmek, birinci basamak sağlık hizmetlerini güçlendirmek ve bu hizmetlere ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla Efeler İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde açılması planlanan Sağlıklı Hayat Merkezi alanında incelemelerde bulundu” ifadeleri yer aldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan tecrübelerini gençlerle paylaşıyorÖnceki Haber

Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan tecrü...

Düzce Lisesinde tepkiler üzerine yeniden isim değişikliğiSonraki Haber

Düzce Lisesinde tepkiler üzerine yeniden...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar