02 Aralık, 2023, Cumartesi
DOLAR28.9208
EURO31.4823
ALTIN1924.1

Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan tecrübelerini gençlerle paylaşıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan tecrübelerini gençlerle paylaşıyor
Abone ol
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın Gençlerle Bir Araya Geldiği “başkanla 25 Dakika” Programı Her Salı Fatih Merkez Kütüphanesi’nde Devam Ediyor.

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın gençlerle bir araya geldiği “Başkanla 25 Dakika” programı her Salı Fatih Merkez Kütüphanesi’nde devam ediyor.

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, kütüphanelere kayıtlı gençleri dinlemek, onların düşüncelerini doğrudan almak ve tecrübelerini paylaşmak amacıyla her Salı günü "Başkanla 25 Dakika" programıyla Fatih Merkez Kütüphanesi’nde gençlerle bir araya geliyor. Gençlerle samimi ve içten bir sohbet ortamı oluşurken karşılaştıkları sorunlar, beklentileri ve önerileri konuşuldu. Gençlerin Fatih’e yapıcı katkılar sağlamalarını teşvik etmek ve onların fikirlerini dinlemek amacıyla Fatih Merkez Kütüphanesi’nin huzurlu atmosferinde gerçekleşen toplantıda, gençler geleceğe yönelik projeler ve toplumsal meseleler hakkında fikir alışverişinde bulunuyor.

“Gençlerimizi daha azimli görüyorum”

‘Başkanla 25 Dakika’ programında gençlerin görüşlerinin yanı sıra tecrübelerini de aktaran Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, “Fatih’e kazandırdığımız 12 kütüphanenin 220 bini aşan kayıtlı üyesi var. Bu bizi oldukça mutlu eden ve ne kadar doğru bir iş, proje yaptığımızı gösteren bir durum. Gençlerimiz buralarda kitapla büyüyor, vakit geçiriyor, zihnini, ruhunu kitapla besliyor, derslerine konforlu ortamda çalışabiliyor, sınavlarına hazırlanıyorlar. Fatih’in yeni nesil kütüphaneleri aynı zamanda mekansal esneklikleri sayesinde sergi, konser, gösterim, konferans gibi etkinliklere de açık. Bu bakımdan, gençlerimize bilgi sunmanın yanında, sağlıklı sosyalleşme imkanı da tanıyor. Gençlerimizle kütüphanede beş on dakika bile geçirince ayrı huzur buluyorum” diyerek, onları daha azimli bulduğunu da sözlerine ekledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kilit parke bordur ve beton boru fabrikası 9 ayda 22,5 milyonluk tasarruf sağlandıÖnceki Haber

Kilit parke bordur ve beton boru fabrika...

Sağlıklı Hayat Merkezinde çalışmalar devam ediyorSonraki Haber

Sağlıklı Hayat Merkezinde çalışmalar dev...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar