17 Nisan, 2024, Çarşamba
DOLAR32.5223
EURO34.6193
ALTIN2491.0

KBÜ ile Ordu Üniversitesi arasında SOSYALFEST protokolü

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KBÜ ile Ordu Üniversitesi arasında SOSYALFEST protokolü
Abone ol
Karabük üniversitesi (kbü) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ordu üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş Ile Akademik Iş Birliği Protokolü Ve 2-3 Mart 2024 Tarihlerinde Kbü Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilecek Türkiye’nin Ilk Ulusal Ve Uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (sosyalfest) Kurumsal Paydaş Iş Birliği Protokolünü Imzaladı.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş ile akademik iş birliği protokolü ve 2-3 Mart 2024 tarihlerinde KBÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) kurumsal paydaş iş birliği protokolünü imzaladı.

Rektör Baş ile görüşen Kırışık’a rektör yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Elif Çepni, Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Genel Sekreter Lütfü Köm eşlik ederken, görüşmede, akademik iş birliği kapsamında iki üniversite arasında çeşitli alanlarda ortak araştırmalar, projeler ve etkinlikler düzenlenmesi, ortak lisans ve yüksek lisans programları gibi akademik faaliyetler konusu ele alındı. KBÜ’den yapılan açıklamada, yapılan SOSYALFEST kurumsal paydaş görüşmesinde iki üniversite arasında Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali çerçevesinde yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunulduğu, SOSYALFEST üzerinde değerlendirmeler yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, KBÜ Rektörü Kırışık, Ordu Üniversitesi Rektörü Baş ile akademik iş birliği protokolü ve SOSYALFEST kurumsal paydaş iş birliği protokolü imzaladığı kaydedilerek, kurumsal paydaş işbirliği protokolü çerçevesinde Ordu Üniversitesinin SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği başlıklarının en az iki ya da üçünde destek vereceği aktarıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sivasta bursluluk sınavına rekor katılımÖnceki Haber

Sivasta bursluluk sınavına rekor katılım

Sosyal Bilimler Festivalinin programı belli olduSonraki Haber

Sosyal Bilimler Festivalinin programı be...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar