13 Temmuz, 2024, Cumartesi
DOLAR33.0413
EURO36.0249
ALTIN2561.4
Yusuf Cinkara Otomotiv

GAÜNde 14. Geleneksel kariyer günleri

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GAÜNde 14. Geleneksel kariyer günleri
Abone ol
Gaün’de 14. Geleneksel Kariyer Günleri

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Kariyer Planlama ve İletişim Komisyonu tarafından 14. Geleneksel Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi.

GAÜN Sağlık Bilimleri Fakültesi Kariyer Planlama ve İletişim Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Nurgül Özdemir, Komisyon Üyesi Arş. Gör. Tuğba Albayram, Dekanlık Sekreteri Serkan Ergül ve öğrenci hemşireler Bilal Duran, Ceren Bakır, Burhan Karakuş, Nimet Çiçek, Kübra Hacıoğlu tarafından koordine edilen etkinlikte; hemşirelik bölümü son sınıf öğrencilerine Gaziantep il genelinde bulunan özel hastaneler tarafından kurum politikaları, çalışma şartları, maaş durumları, sağlanan imkanlar anlatıldı. Öğrenciler, Medical Point, Anka Hastanesi, Hatem Hastanesi, MMT Amerikan Hastanesi, gibi çeşitli özel hastanelerin yer aldığı stantlarda çalışmayı düşündükleri hastaneler için ön başvuru formu doldurarak mesleki hayatlarına yönelik tercih yapma imkanına sahip oldu.

Kariyer Günleri etkinliklerinin öğrencileri mezuniyete fiziksel ve psikolojik olarak hazırlama amacı taşıdığını belirten Kariyer Planlama ve İletişim Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Nurgül Özdemir, “Farklı hastanelerde, hangi şartlarda çalışacaklarını, alacakları maaşın ne düzeyde olduğunu ve hangi imkanlara sahip olacaklarını bilmek öğrencilerimizi mezuniyete hazırlayan etkenlerden biri. Aynı zamanda daha önce mezun olan ve bu hastanelerde görev yapan mezun öğrencilerimizle tanışmak, öğrencilerimiz için bir kazanç oluyor. Onların ilerlemelerini görmek ve bu alanda desteklemek biz hocalar için çok özel bir an. Bu yüzden önümüzdeki yıllarda da bu etkinliği gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

14. Geleneksel Kariyer Günleri etkinliği, soru cevap bölümünden sonra sona erdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kaymakam Bilici, miniklerin mezuniyet sevincine ortak olduÖnceki Haber

Kaymakam Bilici, miniklerin mezuniyet se...

Anne babalar bu hatayı yapmayın: Kardeş kıskançlığını ciddiye alın!Sonraki Haber

Anne babalar bu hatayı yapmayın: Kardeş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar