11 Aralık, 2023, Pazartesi
DOLAR28.9935
EURO31.2093
ALTIN1851.3

Başkan Ergün, Cider yolundaki çalışmayı Ankaraya taşıdı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Ergün, Cider yolundaki çalışmayı Ankaraya taşıdı
Abone ol
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Toprak Mahsulleri Ofisi (tmo) Genel Müdürü Ahmet Güldal’ı Ziyaret Etti. Ziyarette Başkan Ergün, Devlet Bahçeli Kavşağı'nın Devamı Niteliğinde Olan Cider Yolundan Menemen Yoluna Bağlantı Sağlanabilmesi Amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Mevcut Bölgede Yürütülen Kamulaştırma çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Ergün, Devlet Bahçeli Kavşağı’nın devamı niteliğinde olan Cider yolundan Menemen yoluna bağlantı sağlanabilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mevcut bölgede yürütülen kamulaştırma çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara temaslarında, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal’ı ziyaret etti. Başkan Ergün, ziyarette Cider yolundan Menemen yoluna bağlantı sağlanabilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgede yürütülen kamulaştırma çalışmaları hakkında Güldal’a bilgiler verdi. Bir yandan kamulaştırma çalışmalarına devam ederken, bir yandan da uzlaşma sağlanan binalarda yıkım çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ”Mevcut bölgede kamulaştırma çalışmalarını hızla tamamlayarak, Muradiye ve Menemen güzergâhına alternatif yol oluşturmayı, aynı zamanda da şehir merkezindeki trafiğin daha sağlıklı işlemesini hedefliyoruz” dedi.

Kamulaştırma yapılacak olan alanda TMO’ya ait parsellerin bulunması ile ilgili Güldal ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Ergün, Güldal’a göstermiş olduğu ilgi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mantar toplarken bulduğu taşlara gözü gibi bakıyorÖnceki Haber

Mantar toplarken bulduğu taşlara gözü gi...

Kontrolden çıkan otomobil cami avlusuna daldıSonraki Haber

Kontrolden çıkan otomobil cami avlusuna...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar