17 Nisan, 2024, Çarşamba
DOLAR32.5177
EURO34.6228
ALTIN2493.7

ALTSO ile Alanya Üniversitesi arasında indirim protokolü imzalandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ALTSO ile Alanya Üniversitesi arasında indirim protokolü imzalandı
Abone ol
Alanya Ticaret Ve Sanayi Odası (altso) Başkanı Eray Erdem Ile Alanya üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner Arasında, Alanya üniversitesi Türkçe Ve Yabancı Dil öğretimi Uygulama Ve Araştırma Merkezi (tömer) Tarafından Verilen Dil Kursları Için Indirim Protokolü Imzalandı.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem ile Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner arasında, Alanya Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) tarafından verilen dil kursları için indirim protokolü imzalandı.

ALTSO Başkanı Eray Erdem ile Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner arasında, Alanya Üniversitesi TÖMER’deki dil kursları için indirim protokolü imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında ALTSO üyeleri, birinci derece yakınları ve çalışanları ile ALTSO personeli, Alanya Üniversitesi TÖMER’e kayıt yaptırırken oda kimlik kartlarını göstererek yüzde 20 indirimden faydalanabilecekler.

"İş birliği çalışmalarımız devam edecek"

Protokol töreninde konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, eğitim çalışmalarına büyük önem verdiklerini söyledi. Başkan Erdem, “Bugün imzaladığımız protokol ile Üyelerimiz, birinci derece yakınları ve çalışanları ile oda çalışanlarımız, Alanya Üniversitesi TÖMER’e kayıt yaptırırken oda kimlik kartlarını göstererek yüzde 20 indirimden faydalanabilecekler. İmzaladığımız protokol ile Alanya’mızda yaşanan kalifiye personel sorununun çözümüne de bir kez daha katkı sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Başta Rektörümüz Prof. Dr. Mesut Güner olmak üzere üniversitemizin akademik kadrosuna ve emeği geçen arkadaşlarımıza protokol için teşekkür ediyorum. Odamıza ve Alanya’mıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

"Hayırlı uğurlu olsun"

Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner ise protokol töreninde, “ALTSO Başkanımız Eray Bey’e iş birliği çalışması için teşekkür ederim. ALTSO bizim önemli bir paydaşımız. Hem odamıza hem de üyelerine katkı sunmak bizim için mutluluk verici. Protokolümüz hayırlı uğurlu olsun” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Safranboluda Kutadgu Bilig İl PaneliÖnceki Haber

Safranboluda Kutadgu Bilig İl Paneli

Kahramanmaraşın 29 Şubat bebeği ‘İnci olduSonraki Haber

Kahramanmaraşın 29 Şubat bebeği ‘İnci ol...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar