20 Temmuz, 2024, Cumartesi
DOLAR33.1952
EURO36.0226
ALTIN2550.9
Yusuf Cinkara Otomotiv

Türkiye ile Azerbaycan arasında sağlık turizmi alanında adımlar atıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Türkiye ile Azerbaycan arasında sağlık turizmi alanında adımlar atıldı
Abone ol
Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut Ve Heyeti Azerbaycan Büyükelçiliği'ni Ziyaret Etti.

Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut ve heyeti, Azerbaycan Büyükelçiliği’ni ziyaret etti.

Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut ve heyeti, Azerbaycan Büyükelçiliği’ni ziyaret etti. Ziyarette Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut ve Azerbaycan Devleti Ankara Büyükelçiliği diplomatları arasında iki ülke arasında sağlık turizmi alanında yapılacak olan iş birlikleri görüşüldü.

Prof. Dr. Karabulut, Türkiye-Azerbaycan ilişkilerine değinerek, “İki devlet tek millet şiarına bağlı kalarak Azerbaycan devletini ve milletini kendi öz kardeşlerimiz olarak bildik. Bu yüzdendir ki, yaptığımız her çalışma önce kardeşlerimize, faydalı olsun istedik. Azerbaycanlı kardeşlerimizi Türkiye’de ağırlayarak gelişmiş sağlık hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlayacağız. Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu yönetim kurulu olarak Türkiye ile Azerbaycan arasında Sağlık Turizmi alanında ilişkilerimize katkı sağlamak amacıyla Azerbaycan Devleti Ankara Büyükelçiliği ile iş birliği içerisinde olmaya hazırız” dedi.

Azerbaycan Devleti Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Elkhan Zeynalov ise ziyaretin anlamlı olduğunu belirterek, Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu’nun destek ve katkılarıyla sağlık turizmi alanında güçlü iş birliği yapmak istediklerini söyledi. Müsteşar Eklhan Zeynalov iki ülke arasında sağlık turizmi sektörüne katkı sağlamak amacıyla Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu ile iş birliğine hazır olduklarını da dile getirdi.

Azerbaycan Devleti Ankara Büyükelçiliğinde yapılan görüşmede Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkan danışmanları ve Büyükelçilik diplomatları hazır bulundu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Öğrencilerin projeleri beğeniye sunulduÖnceki Haber

Öğrencilerin projeleri beğeniye sunuldu

Başkentte bayram trafiği denetimi 18 bini aşkın polisle gerçekleştiriliyorSonraki Haber

Başkentte bayram trafiği denetimi 18 bin...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar