Osmaniye
DOLAR18.6452
EURO19.6222
ALTIN1069.8

Şırnak Valisi Bilgin, Beytüşşebapta kapalı köylerin açılacağı müjdesini verdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şırnak Valisi Bilgin, Beytüşşebapta kapalı köylerin açılacağı müjdesini verdi
Abone ol
ŞIRNAK VALİSİ OSMAN BİLGİN, BERABERİNDEKİ HEYETLE BEYTÜŞŞEBAP’TA İNCELEMELERDE BULUNDU, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Şırnak Valisi Osman Bilgin, beraberindeki heyetle Beytüşşebap’ta incelemelerde bulundu. Vali bilgin, "Kapalı köyleri çözüme kavuşturacağız. Bölücü terör örgütünün alka zulüm etmesine, kullanmasına ve halka sıkıntı oluşturmasına asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.


Şırnak valisi Osman Bilgin, Beytüşşebap’ta bir dizi incelemelerde bulundu. Kaymakam Hasan Uğuz ve belediye başkanı tarafından karşılanan Vali Bilgin, esnafla bir araya geldikten sonra kurumlarda incelemelerde bulundu.


Vali Bilgin, Beytüşşebap Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlarla toplantı yaptı.


Bölgede özellikle devletin ortaya koyduğu kararlı irade sonucunda güvenliğin sağlandığını belirten Vali Bilgin, “Her türlü güvenlik önlemleri alınmış, halkın asayişi, huzuru temin edilmiş. Vatandaşlarımız şu anda yaylalarda en uzak bölgelerde hayvancılık faaliyetlerini sürdürüyor. Bu gün burada toplantımızı yapmamız iyi oldu. Önümüzdeki günlerde devletimizin buraya yaptığı hükümet konağı binasında toplantılarımızı yapacağız. Vatandaşlarımızın her türlü sorun ve taleplerine yakından ilgileneceğiz. Siz muhtarlarımız üzerinize düşeni yapmalısınız. Devletimiz İnşallah bütün vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini karşılayacaktır” dedi.“Bölücü terör örgütünün halka zulüm etmesine müsaade etmeyeceğiz”


Özellikle terör ve terör kaynaklı zarar gören vatandaşların konularını bu yıl halledeceklerini ifade eden Vali Bilgin, “Kapalı köyleri çözüme kavuşturacağız. Bölücü terör örgütünün halka zulüm etmesine, halkı kullanmasını ve halka sıkıntı oluşturmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Bu saatten sonra buradaki vatandaşlarımızın kendi ayaklarının üzerinde durması için politikalar üreteceğiz. Buraların gelişmesi için çalışmalar başlatacağız’’ dedi.


Vali Bilgin, toplantının ardından ilçede yeni açılan tekstil atölyesinin açılışını gerçekleştirdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Saman yüklü tır tehlike oluşturduÖnceki Haber

Saman yüklü tır tehlike oluşturdu

Mustela ile Bebeğiniz Güvende!Sonraki Haber

Mustela ile Bebeğiniz Güvende!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar