15 Nisan, 2024, Pazartesi
DOLAR32.4003
EURO34.5663
ALTIN2454.9

Eaton ve Ulusoy satış ekipleri tek çatı altında buluştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Eaton ve Ulusoy satış ekipleri tek çatı altında buluştu
Abone ol
EATON ÜLKE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE GETİRİLEN YILMAZ ÖZCAN, "YENİ BİRLEŞME İLE GELİŞEREK VE BÜYÜYEREK DİJİTAL DÜNYANIN OLANAKLARINI DA KULLANARAK SEKTÖRDE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ" DEDİ.

Güç yönetimi şirketi Eaton ve Ulusoy satış ekiplerini tek çatı altında birleştiriyor. Eaton Ülke Müdürlüğü görevine getirilen Yılmaz Özcan, "Yeni birleşme ile gelişerek ve büyüyerek dijital dünyanın olanaklarını da kullanarak sektörde büyümeye devam edeceğiz" dedi.


2019 yılında Ulusoy Elektrik’in satın alınmasının tamamlanmasıyla birlikte Eaton’ın Türkiye’deki varlığı, Ankara’da bulunan Orta Gerilim Hücre ve Transformatör üretim tesisleri ile genişletildi. Yeni satış organizasyonu ile Türkiye’deki satış faaliyetlerinde ise artış bekleniyor. Ortak satış gücünün hem Eaton hem de Ulusoy ürün portföyünü içeren uçtan uca tam bir hizmete erişimin sağlanması ile orta gerilim ürün ve çözümlerinin tüm EMEA ve Orta Doğu’ya sunulması hedefleniyor.Eaton Ülke Müdürlüğü görevine Yılmaz Özcan getirildi


Bu birlikteliğin ardından oluşan yeni organizasyonda, Eaton Ülke Müdürlüğü görevine Yılmaz Özcan getirildi. Yılmaz Özcan, Eaton’ın elektrik sektöründe Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan ve Özbekistan ülkelerinde Orta Gerilim Sistemleri, Alçak Gerilim Güç Dağıtımı, Devre Koruması ve Kontrolü, Endüstriyel Kontrol ve Otomasyon, Yangın Güvenlik Sistemleri ve Acil Aydınlatma, Güç Kalitesi ve UPS, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları konularındaki tüm satış faaliyetlerinden sorumlu olacak. Eaton’ın Türkiye’deki satış organizasyonu dışındaki operasyonları aynı şekilde çalışmaya devam edecek."Eaton ve Ulusoy satış ekipleri tek çatı altında buluştu"


Yılmaz Özcan, Eaton’a 2017’de Eaton Ülke Müdürü olarak katıldı. Özcan, Eaton’a katılmadan önce ABB, Leroy Somer ve Elsim’de çeşitli deneyimler kazandı. Lisans eğitimini Türkiye’de Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Özcan, İtalya’nın Milano kentindeki Bocconi Üniversitesi’nden MBA derecesi aldı. Yılmaz Özcan, "Eaton ve Ulusoy satış ekipleri güçlerini birleştirerek tek çatı altında buluştu. Müşterilerimizin beklentileri bizler için oldukça önemli. Yeni birleşme ile gelişerek ve büyüyerek dijital dünyanın olanaklarını da kullanarak sektörde büyümeye devam edeceğiz" dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İzinsiz akrep toplayan şahıslara yüklü miktarda cezaÖnceki Haber

İzinsiz akrep toplayan şahıslara yüklü m...

Ordunun denizi temizSonraki Haber

Ordunun denizi temiz

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar