26 Şubat, 2024, Pazartesi
DOLAR31.124
EURO33.8004
ALTIN2030.3

Cevizli Yaşam Merkezi, Kartala artı değer katacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cevizli Yaşam Merkezi, Kartala artı değer katacak
Abone ol
KARTAL BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN YÜKSEL’İN, GÖREVE GELDİĞİ KISA SÜRE İÇİNDE AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KOMŞULUK VE DAYANIŞMA MEYDANI SINIRLARI İÇİNDE BULUNAN; YÜZME HAVUZU, KREŞ VE KONFERANS SALONU GİBİ MODERN ALANLARIYLA, KARTAL’IN YENİ CAZİBE MERKEZLERİNDEN BİRİ OLMASI PLANLANAN ‘CEVİZLİ YAŞAM MERKEZİ’NİN, İNŞA ÇALIŞMASI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in, göreve geldiği kısa süre içinde açılışını gerçekleştirdiği Komşuluk ve Dayanışma Meydanı sınırları içinde bulunan; yüzme havuzu, kreş ve konferans salonu gibi modern alanlarıyla, Kartal’ın yeni cazibe merkezlerinden biri olması planlanan ‘Cevizli Yaşam Merkezi’nin, inşa çalışması tüm hızıyla devam ediyor.Kartal Belediyesi ve İBB birlikte çalışıyor


Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 2019 yılında göreve geldiği kısa süre içinde, ‘Komşuluk ve Dayanışma Meydanı’nın açılışını gerçekleştirmişti. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı açılışta, Başkan İmamoğlu, ‘Cevizli Yaşam Merkezi’nin inşa sürecinde, İBB’nin yeni döneminde Kartal halkına destek olacağının sözünü vermişti.


Gelinen süreçte, Cevizli Yaşam Merkezi’nde, İBB ve Kartal Belediyesi inşa sürecinde beraber çalışıyor. Yetkililer, Neyzen Tevfik Meydanı’ndaki çalışmalarda olduğu gibi, ‘Cevizli Yaşam Merkezi’nin, en kısa zamanda Kartallıların hizmetine açılacağını ifade ediyor.“Yarı olimpik yüzme havuzu, kreş, konferans salonu”


Yaşam Merkezi, modern planıyla, Kartal’ın yeni cazibe merkezlerinden biri olmaya hazırlanıyor. İçinde bulunan; engelli merkezi, konferans salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, yuvamız İstanbul çocuk etkinlik merkezi, aile danışmanlık ve eğitim merkezi, mahalle evi ve otopark alanlarıyla, Kartal halkının yeni yaşam merkezlerinden biri olacak.“Kartal’ın yaşam konforunu yükseltecek bir merkez olacak”


Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ederek, “2019 yılında göreve geldiğimiz ilk günlerde, Komşuluk ve Dayanışma Meydanı’nın açılışını yapmıştık. Şimdi İBB ile beraber, yeni meydanımızın planları içinde olan ve Kartallı komşularımızın yaşam konforunu yükseltecek olan, ‘Cevizli Yaşam Merkezi’nin açılışı için gün sayıyoruz. Gönülden inanıyoruz ki, Kartal halkı bu yeni cazibe merkezini çok sevecek” ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Sultangazi Belediyesinin başarılı sporcuları madalyalarla dolu bir yılı geride bırakıyorÖnceki Haber

Sultangazi Belediyesinin başarılı sporcu...

Araç kiralamak isterken dolandırıldıSonraki Haber

Araç kiralamak isterken dolandırıldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar