25 Haziran, 2024, Salı
DOLAR32.9367
EURO35.376
ALTIN2463.7
Yusuf Cinkara Otomotiv

Beyoğlu halkı geleceğini birlikte inşa etmek için toplanıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Beyoğlu halkı geleceğini birlikte inşa etmek için toplanıyor
Abone ol
Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu’nun Geleceğini Ilçe Sakinleriyle Birlikte şekillendirmek Amacıyla Ortak Akıl Buluşmaları Düzenleyecek. Ortak Akıl Buluşmaları’nın Ilki Başkan Inan Güney’in Katılımıyla 25 Mayıs Cumartesi Günü Hasköy Kültür Sanat Ve Gösteri Merkezi’nde Gerçekleştirilecek.

Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu’nun geleceğini ilçe sakinleriyle birlikte şekillendirmek amacıyla Ortak Akıl Buluşmaları düzenleyecek. Ortak Akıl Buluşmaları’nın ilki Başkan İnan Güney’in katılımıyla 25 Mayıs Cumartesi günü Hasköy Kültür Sanat ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Beyoğlu Belediye Başkanı seçilen İnan Güney, vatandaşlara seçim sürecinde verdiği bir sözü daha yerine getirdi. Beyoğlu Belediyesi, 2025-2029 Stratejik Plan Çalışmaları kapsamında Beyoğlu’nun geleceğini ilçe sakinleriyle birlikte şekillendirmek amacıyla Ortak Akıl Buluşmaları düzenleyecek. Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney katılımıyla gerçekleştirilecek olan buluşmalarda vatandaşlar talep ve önerilerini dile getirecekler.

Ortak akılla Beyoğlu’nun beş yıllık stratejik planları oluşturulacak

Beyoğlu’nun geleceğinin planlanacağı Ortak Akıl Buluşmaları’nın ilki 25 Mayıs Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında Hasköy Kültür Sanat ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Toplantıda not edilecek olan talep ve öneriler konu başlıklarına göre sınıflandırılarak ortak havuzda toplanacak. Buluşmaların devamında sivil toplum kuruluşları ve dernekler gibi ilçedeki tüm kurum ve kuruluşların talep ve önerileri de alınarak halkın tamamının Beyoğlu’nun geleceğinde söz sahibi olması sağlanacak. Ortak Akıl Buluşmaları ile elde edilen veriler doğrultusunda yol haritası belirlenerek Beyoğlu’nun beş yıllık stratejik planları oluşturulacak.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vali Hüseyin Aksoy, köklü lezzet mekanlarını ziyaret ettiÖnceki Haber

Vali Hüseyin Aksoy, köklü lezzet mekanla...

Polis ekiplerinden aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmaSonraki Haber

Polis ekiplerinden aranan şahısların yak...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar