21 Mayıs, 2024, Salı
DOLAR32.2216
EURO34.9867
ALTIN2512.2

Başkan Yalımdan 23 Nisan mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yalımdan 23 Nisan mesajı
Abone ol
Uşak Belediye Başkanı özkan Yalım 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve çocuk Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Uşak Beldiye Başkanı Özkan Yalım 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolasıyla yayımlamış olduğu mesajda; “Bugün hem Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 104. kuruluş yıldönümünü hem de tüm dünya çocuklarına Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından armağan edilen Çocuk Bayramını kutluyoruz. Bu mutlu bayram; ulusal egemenliği baş tacı yapacak kadar halkına güvenen ve egemenliği her şeyin üstünde tutan büyük bir ruhun eseridir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz; ulusumuzun geleceğini şekillendirmek için büyük bir kararlılıkla hareket etmiştir. 104 yıl önce yakılan ve bugün hala tüm coşkusuyla yolumuzu aydınlatan kurtuluş ışığını söndürmeye kimsenin ve hiçbir oluşumun gücü yetmeyecektir” ifadelerini kullandı.

Rehberimiz Ulu Önder

Mustafa Kemal Atatürk’ü örnek alarak onun izinden gittiklerini belirten Başkan Yalım, “Ulusal egemenlik noktasındaki hassasiyetlerinin yanı sıra geleceğimizin yetişkinleri evlatlarımıza olan güvenini de dile getiren Ulu Önderimiz; ‘Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır’ diyerek onları yüceltmiştir. Bugün, bu vizyonu yaşatmak ve çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

23 Nisan, aynı zamanda uluslararası alanda da Çocuk Bayramı olarak kutlanmaktadır. Bu, çocukların haklarına ve refahına verilen önemi vurgulamak için bir fırsattır. Bizler de bu duygu ve düşüncelerle, vatandaşlarımızın mutlu olması; çocuklarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda büyümesi için gayret ediyoruz” dedi.

Çocukların yüzünde daima neşe ve sevinç görmek istediklerini ifade eden Başkan Yalım, çocuklara şöyle seslendi; “Sevgili çocuklar; bu günü coşkuyla kutlarken, yarının liderleri olarak büyük hayaller kurmanızı ve bu hayalleri gerçekleştirmek için azimle çalışmanızı diliyorum. Sizlerin çağdaş ve modern birer birey olarak iyi eğitim almanız, ileride ülkemiz için başarılı görevlerde bulunmanız bizim en büyük arzumuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin bayramını kutluyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ilk meclisimizin tüm üyelerini ve milli egemenliğimizin tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve özlemle anıyorum.” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İnegölde mobilya şöleni başladıÖnceki Haber

İnegölde mobilya şöleni başladı

ERÜde 23 Nisanın 101. yılında 101 projeSonraki Haber

ERÜde 23 Nisanın 101. yılında 101 proje

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar