banner155

banner244

Botaşspor’da kamp başlıyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Botaşspor, yeni sezon hazırlıklarına 30 Temmuz'da başlayacak. İç transferde Paris ve Chaney ile anlaşırken dış transferde ise Saynur, Dilek, Korel, Dalma Ivanyi, Christi Thomas ve Katarina...

SPOR 27.07.2012, 13:17
Botaşspor’da kamp başlıyor
banner274
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Botaşspor, yeni sezon hazırlıklarına 30 Temmuz'da başlayacak.

İç transferde Paris ve Chaney ile anlaşırken dış transferde ise Saynur, Dilek, Korel, Dalma Ivanyi, Christi Thomas ve Katarina Ristic ile sözleşme imzalayan Botaşspor, Ceyhan Botaş’ta toplanarak yeni sezon hazırlıklarını başlatacak. Yaklaşık bir ay sürecek kamp hazırlıklarının ardından Botaşspor, Botaş Cup dahil olmak üzere üç ayrı turnuvaya katılarak lige hazırlanacak.

Kırmızı - beyazlı takımın Baş Antrenörü Olcay Orak, Botaş’ın Ceyhan tesislerinde kamp dönemini iyi geçirmek istediklerini söyledi.

Geniş bir kadro kurduklarını, ligi, Türkiye ve Avrupa kupalarını düşündüklerini anlatan Olcay Orak, “Bizim için sezon başı kampı çok önemli. Bir aylık kampı iyi geçirmek istiyoruz. Kamp sonrası katılacağımız turnuvalarla lige hazır hale geleceğiz.” dedi.

Orak, hedeflerinin ligde play-off’a kalmak, ilk yarı sonunda Türkiye kupasını garantilemek ve Avrupa’da geçen yıl ki başarıyı tekrarlamak olduğunu ifade etti.
Yorumlar (0)