banner244

banner155

Okullarda palyaço ve animasyon gösterimi

OSMANİYE’de, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğrencileri, palyaço ve animasyon gösterimi ile eğlenceli dakikalar geçirdi.

OSMANİYE 14.05.2014, 18:01 14.05.2014, 18:02 Ceyhun İlyas
Okullarda palyaço ve animasyon gösterimi
banner274
OSMANİYE’de, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğrencileri, palyaço ve animasyon gösterimi ile eğlenceli dakikalar geçirdi.


Polis ağabeyleri ile birlikte çeşitli oyunlar oynayarak stres atan çocuklara, mısır, meyve suyu ve kek ikramında bulunulup “Polis ne yapar” isimli dergilerden hediye edildi.


Yaklaşık iki saat süren müzik eğlenceli etkinlikte, bine yakın ilk ve ortaokul öğrencisi aileleriyle birlikte unutulmaz bir gün yaşadılar.


Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Başkomiser Serdar Cöcü, “Güvenli hayat ve güvenli gelecek için çocuk ve gençler sosyal koruma ve destek programı (ÇOGEP)” kapsamında hazırlanan, “Bir Dokunuş, Bir Hayat” isimli proje faaliyetleri kapsamında eşitli etkinlikler düzenlediklerini söyledi.


İlin kenar mahallelerindeki Yunus Emre, Mareşal Fevzi Çakmak,  Mimar Sinan, Mehmet Akif ve İstiklal İlk ve Ortaokullarında bilgilendirme toplantısı yapılacağını kaydeden Cöcü, ardından öğrencilere yönelik animasyon, palyaço gösterimi ile eğlence düzenleyeceklerini kaydetti.


Amaçlarının çocuklarla beraber eğlenmek ve onların ders stresinden biraz olsun uzaklaştırmak olduğunu kaydeden Cöcü, “Bunun yanında polisi daha yakından tanıyıp, onlarla iletişim kurmasını sağlıyoruz. Ayrıca bizlerde polis olarak kurmuş olduğumuz iletişim sayesinde bilgilendirmeler yapıyoruz. Şuanda vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler gelmekte ve devamını istemekteler. Bu projemizin çeşitli ayakları var. Önümüzdeki günlerde 250 çocuğumuzu aileleriyle beraber sinemaya götüreceğiz ve ayrıca ilerleyen günlerde futbol turnuvasını başlatacağız.” Dedi.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?