banner155

banner244

Başkan Kara ve Belediye Meclis Üyelerinden Bahçeli'ye ziyaret

OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara ve belediye meclis üyeleri Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

OSMANİYE 28.04.2014, 08:38 28.04.2014, 08:39 Yasin Özkan
Başkan Kara ve Belediye Meclis Üyelerinden Bahçeli'ye ziyaret
banner274
 OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara ve belediye meclis üyeleri Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. MHP Genel Merkezi'deki parti toplantı salonunda misafirlerini kabul eden Bahçeli, 30 Mart seçimlerinde partisinin Osmaniye'de büyük bir başarı sağladığını ifade etti.

Osmaniye'deki seçim sonuçlarından büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getiren MHP Lideri Bahçeli, kendisini ziyarete gelen heyet aracılığı ile partisine ve adaylarına desteklerinden dolayı Osmaniyeli hemşerilerine teşekkür etti. Devlet Bahçeli konuşmasında göreve yeni seçilen ve aynı zamanda güven tazeleyen belediye başkanlarına, belediye meclis üyelerine hayırlı olsun dileyerek başarılar diledi.

Ziyaret MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri Kuyulu'nun başkanlığında, MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, MYK Üyeleri İbrahim Karayiğit ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy eşliğinde yapıldı. Ziyarette Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara'nın yanı sıra MHP’den seçilen ilçe ve belde belediye başkanları ile belediye meclis üyeleri ve partililer hazır bulundu.

Ziyaret dönüşü kısa bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Kadir Kara, "Genel Başkanımız ve Hemşerimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin yanına bir kez daha seçilerek çıkmanın onurunu yaşadım. Bana bu onuru yaşatan hemşerilerime bir kez daha bu vesile ile teşekkür ediyorum. Sayın Genel Başkanımızı Osmaniye halkı bir kez daha mahcup etmedi. Sayın Genel Başkanımız ileriki zaman süresi içerisinde ilimize gelerek hemşerilerine teşekkür edeceğini ifade ettiler" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?