banner244

banner155

Ak Gençlik’ten Eski Türkiye Çalışması!

Osmaniye’de gençler sokak sokak dolaşarak ‘Eski Türkiye Gazetesi’ dağıtıyor.

OSMANİYE 22.05.2015, 13:08 22.05.2015, 14:10 Ceyhun İlyas
Ak Gençlik’ten Eski Türkiye Çalışması!

Osmaniye’de gençler sokak sokak dolaşarak ‘Eski Türkiye Gazetesi’ dağıtıyor.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı tarafından “Haydi Gel Bizimle Olprojesi kapsamında hazırlanan ‘Eski Türkiye Gazetesi’nin dağıtımına Osmaniye’de başlandı.

Türkiye genelinde eş zamanlı olarak dağıtımı yapılan Eski Türkiye Gazetesi, Osmaniye’de başta gençler olmak üzere toplumun tüm kesimleri tarafından büyük ilgi görüyor.

Eski Türkiye’de insanın kıymetinin olmadığına vurgu yapan Ak Parti Osmaniye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Demir, Ak Parti’nin Türkiye'yi karanlık günlerden aydınlık günlere çıkardığını ifade etti.

Şimdiki gençlerin 2002’de AK Parti’nin nasıl bir Türkiye devralındığını bilmediğini söyleyen Demir, “Gençlere eski Türkiye’de neler yaşandığını iyi anlatmalıyız. Ülkemizin karanlık ve kaos günleri geride kaldı. Bugün IMF kapılarında bekleyen Türkiye yok. Çok şükür borç alan değil borç veren bir Türkiye var artık. Başörtüsü zulmünü unuttuk mu? Üniversite kapılarında gözyaşı döken bacıları kim unutabilir? Gençlerimizin gelecekleri karartılıp umutları ile oynanmadı mı? Uçsuz bucaksız hastane ve ilaç kuyruklarını kim unutabilir? Hastane parasını ödeyemediği için rehin alınan hastaları unutabilir miyiz? Saymakla bitiremeyeceğimiz yasaklar ve çileler dün yaşanmadı mı? Her alanda Türkiye'ye çağ atlatan AK Parti iktidarı ile ülkemizin nereden nereye geldiğini unutmamak gerekir. Milletimiz eski Türkiye özlemi çekenlere gereken cevabı 7 Haziran’da verecektir.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?