banner155

banner244

“19 Mayıs” resimlerle dile getirildi

Osmaniye’de “Bir asırdan Bin asıra 19 Mayıs” konulu karma resim sergisi açıldı.

OSMANİYE 16.05.2019, 15:36 16.05.2019, 16:17 Ceyhun İlyas
“19 Mayıs” resimlerle dile getirildi
banner274

Osmaniye’de “Bir asırdan Bin asıra 19 Mayıs” konulu karma resim sergisi açıldı.

Osmaniye’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında "Bir Asırdan Bin Asıra 19 Mayıs" etkinlikleri kapsamında  Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerin yapmış resimlerin sergisi Park 328 AVM'de açıldı.

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesinde oluşturulan resim atölyesinde öğretmen ve öğrenciler tarafında yağlı boya ve akrilik boya ile 43 tablo sergilendi.Serginin açılış törenine İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Şube Müdürü Mehmet Sünbül, Şehit Binbaşı Adil Karagöz'ün babası İlyas Karagöz ve annesi Fatma Karagöz,  öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, okulun öğretmen ve öğrencileri tarafından Şehit Binbaşı Adil Karagöz'ün yapılan tablosunu şehidin ailesine takdim etti.

Sergide okul öğretmenleri Ömer Çimen ile Serdal Filik tarafından yapılan posterin kurdelesini İl Milli Eğitim Müdürü  Aydın Albak ile Şehit Binbaşı Adil Karagöz'ün ailesiyle gerçekleştirdi.

Açılış sonrasında İl Milli Eğitim Müdürü  Aydın Albak Şehit Binbaşı Adil Karagöz'ün ailesiyle birlikte resim sergisini gezdi.

Program sonunda   Aydın Albak, serginin düzenlenmesinde okul müdürü Zekeriya Urul, öğretmen ve öğrenciler ile emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?