20 Temmuz, 2024, Cumartesi
DOLAR33.0787
EURO36.0226
ALTIN2550.9
Yusuf Cinkara Otomotiv

Vali Karadeniz kurum müdürlerini ağırladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vali Karadeniz kurum müdürlerini ağırladı
Abone ol
HER YIL 15-19 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA KUTLANAN GENÇLİK HAFTASI VE 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA VALİ YARDIMCISI MEVLÜT ÖZMEN, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ YUNUS ÖZTÜRK, GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ GÜLER TUĞAN, MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ GÖNÜLLÜ ÖĞRENCİLERİNDEN OLUŞAN HEYET VALİ YAŞAR KARADENİZ’İ ZİYARET ETTİ.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ile Manisa Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü V. Buket İnce’yi makamında kabul etti.


Her yıl 15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri dolayısıyla Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Gençlik Hizmetleri Müdürü Güler Tuğan, Manisa Celal Bayar Üniversitesi gönüllü öğrencilerinden oluşan heyet Vali Yaşar Karadeniz’i ziyaret etti.


Heyet ziyarette Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına ilişkin Vali Karadeniz’e bilgi verdi. Ecdadın emanet ettiği ülkede yarınların mimarının gençler olacağını söyleyen Vali Karadeniz, “Gençlerimizin milli ve manevi değerlerimize sahip bir şekilde Dünya bilim standartlarını yakalamış, ailesine ve ülkesine yararlı bireyler olarak yetişmeleri en büyük arzumuzdur. Ülke kalkınmasını sağlayacak olan gençlerimizin, modern çağın gereklerine uygun olarak yetiştirilmesi için de bizlere düşen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz” dedi.


Vali Karadeniz, ziyareti sebebiyle Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ve beraberindeki heyete teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.Sosyal Güvenlik Haftası sebebiyle Vali Karadeniz’e ziyaret


Manisa Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü V. Buket İnce, İl Müdür Yardımcıları İsmail Aktaş ve Kenan Erkol, Şehzadeler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Özkan Çemek ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Aylin Işık’tan oluşan heyet Sosyal Güvenlik Haftası Sebebiyle Vali Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.


Heyet, ziyarette Sosyal Güvenlik Kurumunun çalışmaları, faaliyetleri ve hafta boyunca gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Vali Karadeniz’e bilgi verdi.


Sosyal güvenlik teşkilatının insanlarımızın geleceği ve huzuru konusunda toplumun her kesimine dokunarak önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Vali Karadeniz, ziyareti sebebiyle Manisa Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü V. İnce ve beraberindeki heyete teşekkür ederek Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İş yerinde Roma dönemine ait tarihi eser bulunduÖnceki Haber

İş yerinde Roma dönemine ait tarihi eser...

Cimnastiğin renkleri İstanbulda buluşuyorSonraki Haber

Cimnastiğin renkleri İstanbulda buluşuyo...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar