25 Şubat, 2024, Pazar
DOLAR31.0708
EURO33.679
ALTIN2032.5

Selçuk İskender, OSBÜK Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Selçuk İskender, OSBÜK Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi
Abone ol
MEKAP DERİ VE AYAKKABI SANAYİ TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI, TRABZON ARSİN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ ÜST KURULUŞU (OSBÜK) TEMSİLCİSİ VE OSBÜK YÜKSEK KOORDİNASYON KURULU ÜYELİĞİ GÖREVLERİNİ YÜRÜTEN SELÇUK İSKENDER, TÜRKİYE’DEKİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİNİN ÇATI KURULUŞU OSBÜK’ÜN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ.

Mekap Deri ve Ayakkabı Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Temsilcisi ve OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu üyeliği görevlerini yürüten Selçuk İskender, Türkiye’deki organize sanayi bölgelerinin çatı kuruluşu OSBÜK’ün Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.


OSBÜK’ün Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Selçuk İskender, yaptığı değerlendirmede “Türkiye’de planlı kalkınmayla birlikte ortaya çıkan OSB’ler, işsizliği azaltmada, sanayi yatırımlarının hızlanmasında, üretimde kalite ve verimliliğin artmasında, bölgesel eşitsizliklerin önlenmesinde, şehirlerin daha planlı ve çevreye duyarlı olarak kurulmasında, bölgesel kalkınmanın sağlanmasında önemli rol oynuyor. Ülkemizin ekonomik kalkınmasında bu denli önemli bir rol üstlenen organize sanayi bölgelerinin kendi aralarında yardımlaşmaları ve ortak sorunlarını çözüme kavuşturmalarını sağlamak amacıyla çatı kurum olarak hizmet Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) ise yıllardır bu misyonunu lakıyla yerine getiriyor. OSBÜK’ün Yönetim Kurulu’nda görevlendirmelerinden dolayı Yönetim Kurulu başkanımız sayın Memiş Kütükçü beyefendiye, yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletiyor ve hem Trabzon sanayisi hem de OSB camiası adına güzel işlere imza atmayı temenni ediyorum” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Türkiyenin deniz üzerine yapılan ilk havaalanında 6 milyon yolcuya hizmetÖnceki Haber

Türkiyenin deniz üzerine yapılan ilk hav...

Şanlıurfanın yöresel lezzetleri davul zurna eşliğinde tanıtıldıSonraki Haber

Şanlıurfanın yöresel lezzetleri davul zu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar