22 Haziran, 2024, Cumartesi
DOLAR32.8248
EURO35.2439
ALTIN2450.6
Yusuf Cinkara Otomotiv

Ödüllü fotoğrafçı denetimli serbestlikte söyleşiye katıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ödüllü fotoğrafçı denetimli serbestlikte söyleşiye katıldı
Abone ol
Manisa’da Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Ve Manisa Fotoğraf Derneği Işbirliğinde Gerçekleştirilen Ve Bireyin Kendisini Tanımasına Ve Yaşama Tutunma Becerilerinin Gelişmesine Katkıda Bulunmayı Amaçlayan özgürlüğün Renkleri Projesi Kapsamında Yükümlülere Ege üniversitesi’nde Görevli Dr. öğr. üyesi Alaatttin Kanlıoğlu Tarafından Söyleşi Düzenlendi.

Manisa’da Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Manisa Fotoğraf Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen ve bireyin kendisini tanımasına ve yaşama tutunma becerilerinin gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan Özgürlüğün Renkleri projesi kapsamında yükümlülere Ege Üniversitesi’nde görevli Dr. Öğr. Üyesi Alaatttin Kanlıoğlu tarafından söyleşi düzenlendi.

Manisa’da Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Manisa Fotoğraf Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen Özgürlüğün Renkleri projesinde iyi halli olmaları sebebiyle cezasının infazını toplum içinde gerçekleştiren yükümlüler çeşitli eğitim ve sosyal faaliyetlere katılım sağlıyor. İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen projeye katılan yükümlüler fotoğraf alanında önde gelen isimlerin katıldığı eğitimlerden edindikleri bilgileri uygulamalı faaliyetlerle devam ettiriyor.

Manisa’nın tarihi ve kültürel değeri bulunan yerlerini fotoğraflayarak eğitimlerini sürdüren yükümlüler Ege Üniversitesi’nde görevli Dr. Öğr. Üyesi Alaatttin Kanlıoğlu’nun Manisa Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde gerçekleştirdiği söyleşiye katılım sağladı. Denetimli Serbestlik Müdürü Cenk Arslan’ın Özgürlüğün Renkleri Projesi’ne olan katkılarından ötürü teşekkür plaketi takdim ettiği Dr. Öğr. Üyesi Alaatttin Kanlıoğlu fotoğrafta uluslararası alanda elde ettiği ödüllerin arka planında kendisini başarıya taşıyan faktörleri paylaştığı söyleşi katılımcılardan büyük ilgi gördü. Fotoğraf etkinliklerinin sonunda ki üretim hazzı ile bireyin kendisini tanımasına ve yaşama tutunma becerilerinin gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan Özgürlüğün Renkleri projesi teorik ve uygulamalı faaliyetlerle devam ediyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İlk 3 ayda 120 bin kişinin randevuya gitmediği Samsunda ‘onay uyarısıÖnceki Haber

İlk 3 ayda 120 bin kişinin randevuya git...

Yüzlerce çocuk, teknolojiden uzak geleneksel oyunlarla eğlendiSonraki Haber

Yüzlerce çocuk, teknolojiden uzak gelene...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar