01 Haziran, 2023, Perşembe
DOLAR20.7496
EURO22.4582
ALTIN1310.9

Denizli esnaf odası başkanları ekonomik gelişmeleri değerlendirdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli esnaf odası başkanları ekonomik gelişmeleri değerlendirdi
Abone ol
Denizli Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Tarafından Düzenlenen Başkanlar Kurulu Toplantısında, Odalara Düşük Faizli Kredi Verilmesi Konusunda Ele Alındı.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen başkanlar kurulu toplantısında, odalara düşük faizli kredi verilmesi konusunda ele alındı.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Antalya’da gerçekleştirilen Başkanlar Kurulu Toplantısına Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Antalya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Ali Erbeği, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Ali Erbeği, her zaman istişare çerçevesi içinde oda başkanları ve esnaflar ile hareket ettiklerini belirterek, sorunları ve çözüm önerilerini üst makamlara taşımaya devam ettiklerini söyledi. Esnafın sorunları ve çözümlerini çok iyi bildiklerini belirten Erbeği, konuların yakından takipçileri olduklarına işaret etti. Erbeği, odaların maddi sıkıntılarına çözüm için düşük faizli krediler konusunda Maliye Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerin sıklıkla devam ettiğini ifade etti.

Antalya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere de Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile ortak projeler ve çalışmalar yaptıklarını dile getirerek birlik ve beraberlik içinde çalışmalarına hızla devam ettiklerine dikkat çekti.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ise yerel yönetimler olarak her zaman esnafın, esnafı temsil eden odaların ve Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile istişarelere büyük önem verdiğini belirtti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yaza sayılı günler kala sobalar yeniden ateşlendiÖnceki Haber

Yaza sayılı günler kala sobalar yeniden...

Kilimli Anadolu Lisesi öğrencileri yeteneklerini sergileyecekSonraki Haber

Kilimli Anadolu Lisesi öğrencileri yeten...

Yorum Yazın

Resmi İlanlar

tümü
Orman Yolu Yapımı Ve Büyük Onarım Yapımı İşi
Taşkın Koruma İnşaatı Yaptırılacaktır
Taşınmazın Gazete Veya İnternet Haber Sitesi İlanı
Hacıdağ Orman İşletme Şefliği B Tipi Yeni Orman Yolu Yapım İşi
276 Kod Nolu (Havşu Ta-Yarıma D) 3+845 Km B Tipi Yeni Orman Yolu Yapımı

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar