21 Şubat, 2024, Çarşamba
DOLAR31.0092
EURO33.5851
ALTIN2019.8

Adana’da trafiği rahatlatacak bulvara görkemli açılış

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Adana’da trafiği rahatlatacak bulvara görkemli açılış
Abone ol
Adana’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve trafiği rahatlatacak bulvarın açılışı görkemli şekilde yapıldı. Başkan Zeydan Karalar ve şehrin sorunlarına çözüm olan hizmetlere yenilerini eklemeye devam edeceklerini kaydetti. Açılışta Adanalı ünlü şarkıcı Murat Kekilli’de bir konser verdi.

Adana’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve trafiği rahatlatacak bulvarın açılışı görkemli şekilde yapıldı.

Başkan Zeydan Karalar ve şehrin sorunlarına çözüm olan hizmetlere yenilerini eklemeye devam edeceklerini kaydetti.

Açılışta Adanalı ünlü şarkıcı Murat Kekilli’de bir konser verdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kent tarihinde görülmemiş hizmetleri art arda Adanalıyla buluşturuyor.

Borcu gelirinin 4 katı olarak devraldığı Adana Büyükşehir Belediyesi’ni, 2024 bütçesi itibariyle geliri borcunun 4 katı hale getiren, bunu pandemi ve deprem gibi büyük olumsuzluklara rağmen gerçekleştiren Başkan Zeydan Karalar, trafik problemini azaltacak Göl Mahallesi Bulvarı’nın ardından, Ahmet Zenbilci Bulvarı’nı da açarak halkın hizmetine sundu.

Kozan ilçesine giden yoldaki trafiği rahatlatacak Ahmet Zenbilci Bulvarı’nın açılışı, Adanalı sanatçı Murat Kekilli’nin konseri eşliğinde gerçekleştirildi.

Art arda çok önemli hizmetler halkla buluşuyor

Siyasiler, muhtarlar ve Adanalıların katıldığı açılışta konuşmasına; “Bu memleketi bizlere vatan yapan Kurtuluş Savaşı ve Çanakkale Savaşı şehitlerimizi asla unutmayacağız.

Ne mutlu bize ki; Mustafa Kemal Atatürk gibi, yaptıklarıyla dünyadaki mazlum milletlere ilham olmuş bir önderimiz var” mesajıyla başlayan Başkan Zeydan Karalar, devasa borç yükü, pandemi ve depremlere rağmen, Adana’nın dört bir yanında halkla buluşturdukları ve şehrin sorunlarına çözüm olan hizmetlere yenilerini eklemeye devam edeceklerini açıkladı.

Hayata geçirilen yol, su, altyapı, alt geçit, köprü, kreş, park, arıtma ve diğer hizmetlerle ilgili bilgi veren Başkan Zeydan Karalar, hizmete giren iki bulvarın ardından, önemli 3 bulvar daha açılacağını belirtti.

Yedigöze’den su getirme projesiyle Kozan ve İmamoğlu ilçelerine, Yumurtalık ve Ceyhan’ın köylerine yeterli ve sağlıklı suyun ulaşacağını bildiren Başkan Zeydan Karalar, D-400 üzerinde yapılan iki alt geçidin hizmete girdiğini, Türkmenbaşı Alt Geçidi’nin de aralık ayı içinde açılacağını duyurdu.

Gücümü, enerjimi hemşehrilerime hizmetten alıyorum

Bunca işi, pandemiye ve depreme rağmen yapabilmelerini, parayı iyi kullanmaları, halkın parasını korumaları, doğru yönetim anlayışına sahip olmaları sonucunda yapabildiklerini kaydeden Başkan Zeydan Karalar, gücünü ve enerjisini hemşehrilerine hizmet etmekten aldığını vurguladı.

Sarıçam ilçesine hizmetlerinden dolayı muhtarlar Başkan Zeydan Karalar’a çiçek verdi. Ardından Ahmet Zenbilci Bulvarı’nın açılışı gerçekleştirildi.

Adanalı sanatçı Murat Kekilli, güzel parçalarını açılışa gelenler için seslendirdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
EİBnin kasım ayı ihracatı 1 milyar 549 milyon dolara ulaştıÖnceki Haber

EİBnin kasım ayı ihracatı 1 milyar 549 m...

Voleybolda Van derbisinin galibi Büyükşehir Belediyespor olduSonraki Haber

Voleybolda Van derbisinin galibi Büyükşe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar