banner155

banner244

Osmaniye Vakfı’ndan Okullara ziyaret

Merkezi Ankara’da bulunan Osmaniye Vakfı yöneticileri ile üyeleri, Osmaniye’deki bazı okullara ziyaretlerde bulundu.

EĞİTİM 26.12.2019, 14:52 26.12.2019, 14:55 Ceyhun İlyas
Osmaniye Vakfı’ndan Okullara ziyaret

Merkezi Ankara’da bulunan Osmaniye Vakfı yöneticileri ile üyeleri, Osmaniye’deki bazı okullara ziyaretlerde bulundu.

Ankara'da faaliyet gösteren Osmaniye ve ilçelerinin tanıtılmasına katkı sunan Osmaniye Vakfı yönetici ve üyeleri tarafından kentteki bazı okullara anlamlı ziyaretler gerçekleştirildi.

Osmaniye Vakfı’ndan gelen öğrenci topluluğu gönüllüleri,  Merkez Dereobası Köyü Şehit Ahmet Şahin İlkokulu, Issızca Şehit Ahmet Çalık İlkokulu,Toprakkale Sazlık İlkokulu ve Ruhi Özden-Yüksel Özden Kardeşler İlkokulu'nda eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek getirdikleri hediyeleri verdiler.Dereobası Şehit Ahmet Şahin İlkokulunda gerçekleşen programa katılan İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak; "Çocuklarımız, ebeveynleri ve öğretmenleriyle, kendilerini keşfteme noktasında ve sosyal çevreyi tanıyarak topyekün gelişme imkanı bulacaktır.

İlimizin Türkiye genelinde tanıtılmasında, diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla yapılan çalışmalara destek sunmak ve imkan ve kaynaklarını destekleyerek çözüme kavuşturmasını amaç edinen
Osmaniye Vakfının yönetim kuruluna, değerli gönüllülerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."dedi.

Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu Başkanı Fatih Temel;"Bir zamanlar bizim de oturduğumuz sıralara böylesi anlamlı ziyaretle gelmek bizleri ziyadesiyle memnun etti.

Öğrenci kardeşlerimizle birarada olmak apayrı bir duygu. Bu bağlamda bizleri yalnız bırakmayan Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak'a ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz."dedi.

Yorumlar (0)