banner155

banner244

Yüzmede il birincileri beli oldu

Osmaniye'de düzenlenen Yüzme Okullar Arası Genç Kız Genç Erkek Müsabakalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

SPOR 12.02.2020, 15:19 Ceyhun İlyas
Yüzmede il birincileri beli oldu

Osmaniye'de düzenlenen Yüzme Okullar Arası Genç Kız Genç Erkek Müsabakalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yapılan, müsabakalar, Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleşti.

Serbest, Kurbağama, Sırtüstü, Kelebek sitilde olmak üzere 4 kategoride yapılan müsabakalara 7 okuldan 38 sporcu katılım sağladı.

Dereciye giren sporcular ise okul sporları grup müsabakalarında Osmaniye ilini temsil edecek.

Dereceye giren okul takımlarının madalya ve kupaları, Yüzme Antrenörleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından verildi. 

Yorumlar (0)
28°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 2 6
2. Alanyaspor 2 6
3. Göztepe 2 4
4. Karagümrük 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Hatayspor 2 4
7. Antalyaspor 2 4
8. Fenerbahçe 2 4
9. Kasımpaşa 2 3
10. Sivasspor 2 3
11. Erzurumspor 2 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Çaykur Rizespor 2 0
20. Ankaragücü 1 0
21. Başakşehir 2 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 2 6
2. Tuzlaspor 2 4
3. Samsunspor 2 4
4. Adana Demirspor 2 4
5. Adanaspor 2 4
6. Balıkesirspor 2 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. Bandırmaspor 2 3
10. İstanbulspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Ümraniye 2 3
13. Akhisar Bld.Spor 2 1
14. Altay 2 1
15. Boluspor 2 1
16. Eskişehirspor 2 1
17. Giresunspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Wolverhampton 1 3
8. Brighton 2 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Chelsea 2 3
12. Newcastle 2 3
13. Man City 0 0
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. West Ham 2 0
17. Sheffield United 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 2 6
3. Villarreal 2 4
4. Celta de Vigo 2 4
5. Valencia 2 3
6. Osasuna 2 3
7. Getafe 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 2 2
10. Real Madrid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Real Valladolid 2 1
14. Atletico Madrid 0 0
15. Barcelona 0 0
16. Elche 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Deportivo Alaves 2 0
20. Athletic Bilbao 1 0