banner155

banner244

Hentbol Aday Hakem kursu açılacak

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından Hentbol aday Hakem kursu açılacağı bildirildi.

SPOR 05.10.2019, 15:18 Ceyhun İlyas
Hentbol Aday Hakem kursu açılacak
banner274

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından Hentbol aday Hakem kursu açılacağı bildirildi.

Kurumun resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, kurs başvuru sayısı, yetersi sayı (en az 20) ulaşılması halinde kurs tarihi ve programı Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi internet sitesinde paylaşılacağı bildirildi.

Son başvuru tarihinin 15 Ekim 2019 günü olduğu belirtilirken, kursa katılım ücretinin 150 Tl olduğu ve bu ücretin; TR20 0001 0023 3888 2572 5450 01 nolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ziraat Bankası Cebelibereket şubesi iban numarasına açıklama kısmına adı soyadı, T.C. No. ve Hentbol Aday Hakem Kursu yazılarak yatırılması istendi.

Başvuru dilekçesi ve istenilen evrakların ise Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü evrak kayıta teslim edilmesi gerektiği vurgulandı.

Kursa katılmak isteyenlerde aranan koşullar ise şu şekilde belirlendi:

T.C. Vatandaşı Olmak, En az lise veya dengi okul mezunu ya da öğrencisi olmak, 16 yaşından küçük, 25 yaşından büyük olmamak,

Sağlık durumunun hakemlik yapmaya elverişli olduğunu doktor raporu ile belgelemiş olmak, Yüz kızartıcı bir suçtan hüküm giymemiş olmak, GSİM ve THF tarafından altı ay ve daha fazla ceza verilmemiş olmak.

Kursa katılmak isteyenlerden istenilen belgeler ile yapılan açıklamada ise;  Başvuru Dilekçesi, Katılım Ücreti Dekontu, Öğrenim Durum Belgesi,Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 4 Adet Vesikalık Fotoğraf, Sağlık Raporu ve Cezasızdır Yazısı istenilecek.

Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgi için iletişimin; Hentbol İl Temsilcisi Yardımcısı, Kadir Kaçmaz ile   0544. 559 71 68 numaralı telefonla sağlanabileceği kaydedildi. 
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?