banner155

banner244

Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan yerel seçimler sonunda MHP ve Ak Parti İl Genel ve Belediye Meclis üyelikleri mazbatalarını aldı.

OSMANİYE 05.04.2014, 01:42 05.04.2014, 01:43 Ceyhun İlyas
Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı
banner274
30 Mart 2014 Pazar günü yapılan yerel seçimler sonunda MHP ve Ak Parti İl Genel ve Belediye Meclis üyelikleri   mazbatalarını aldı.


Osmaniye Belediye Meclisi’nde MHP’den; Selçuk Acar, Bünyamin Kılıçkıran, Rifat Şahin, Teberruş Çil, Hacer burcu Yüceer, Melih Loş, Oğuzhan Saçıkara, Seyfettin Şehitoğlu, Mustafa İnce, İrfan Pancar, Abdullah Bukan, Mustafa Uçan, Hamet Öztürk, Ahmet Çenet, İsmet Bal, Mehmet Kadıoğlu Belediye Meclis üyeliklerine seçildi.


Başkan Kontenjanı olarak ise; Nimetulluh Yener Tuncer, Sehavet Aslankurt ve Hayrettin Arslan seçildiler.


MHP’den İl Genel Meclis üyeliklerine ise; Salim barutçu, Nuh Kara ve Hacı Dingil seçildiler.


AK PARTİ MECLİS ÜYELERİ
30 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Osmaniye’de Ak parti İl Genel Meclisi’ne 3, Belediye Meclisi’ne ise 12 üye girdirdi.


Osmaniye belediye Meclis üyeliğine seçilen 12 kişi ile İl Genel Meclis üyeliğine seçilen 3 kişi, Ak parti İl Başkanı Emir hasan Arslantaş ve Merkez ilçe Başkanı Sait kıraç ile birlikte İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldılar.


Ak parti İl Genel Meclis üyeliklerine; İsmail Kaya, Mehmet Altun ve Zafer Yanbak seçildiler.


Belediye Meclis üyeliklerine ise; Emine Erdal Kalyoncu, Necati Okur, Zekiye Yılmazer, Muzaffer Çuhadar, Ahmet Karakurt, İlhan Karataş, Veysel Edebali, Murat Yiğit, Kazım Ersoy, Hasan Acar, Mahmut Ergez ve Habit Kaya seçildiler.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?