banner244

banner155

Başkan Tollu’yla Güne Sıcak Bir Başlangıç Yaptılar

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu kapalı pazar yerinde esnafa çorba ikramında bulundu.

MERSİN 06.12.2016, 16:23 Ceyhun İlyas
Başkan Tollu’yla Güne Sıcak Bir Başlangıç Yaptılar

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu kapalı pazar yerinde esnafa çorba ikramında bulundu.

Kurban Bayramından bu yana devam eden sabah namazı sonrası çorba ikramının farklı camilerde devam ettiğini bildiren Başkan Tollu, “bugün de hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek esnaf kardeşlerimizle çorbamızı paylaşıyoruz” dedi.
 
Sabahın ilk saatlerinde Kur-an-ı Kerim tilaveti ve duanın ardından Başkan Tollu’nun bizzat ikram ettiği çorbayla güne başlayan pazarcı esnafı, başkanın bu ince davranışını takdirle karşıladıklarını söylediler.

Erdemli Belediyesi olarak vatandaşın faydasına olan tüm projeleri birer birer hayata geçirdikleri vurgulayan Başkan Tollu, çorba hizmetinin de bu projelerden bir tanesi olduğunu dile getirdi. İlk olarak Kurban Bayramı sabahında başlatılan uygulamanın artık her sabah namazının ardından değişik camilerde devam ettiğini belirten Tollu, “bugün de kapalı pazar yerinde esnaf kardeşlerimize bu ikramı sunuyoruz” dedi.
MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu ile birlikte esnaflara bizzat elleriyle çorba ikramında bulunan Başkan Tollu, hayırlı, bereketli bol kazançlar diledi.

Bu tür hizmetlerin sayısını arttıracaklarını dile getiren Başkan Tollu, “vatandaşlarımızın güne sıcak bir başlangıç yapmaları için bu güzel uygulamayı başlattık. Diğer mahallelerimizde yapılacak olan kapalı pazar alanlarımızda da bu uygulama yapılacak. Her beldeye açık ve kapalı düğün salonları, kapalı pazaryeri ve otoparktan oluşan sosyal tesis ve spor sahaları yapmaya başladık ve kısa sürede tüm hizmetleri tamamlayacağız. Birlik ve beraberliğimizin daim ve kaim olması için bu tür uygulamaların sayısını arttıracağız. Allah, memleketimizin birliğini dirliğini bozdurmasın. Bu güzel memleketimizi şer güçlerin şerlerinden muhafaza buyursun. Esnaf kardeşlerimizin kazançlarını bereketli kılsın” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Programa Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli İlçe Bekir Özsu ve yönetiminin yanı sıra belediye çalışanları da katıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?