banner155

banner244

Hasanbeyli ilçesine yatırım ziyareti

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde yapılacak yatırımlarla ilgili olarak İl Özel İdaresi tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

HASANBEYLİ 14.02.2020, 16:42 14.02.2020, 16:46 Ceyhun İlyas
Hasanbeyli ilçesine yatırım ziyareti

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde yapılacak yatırımlarla ilgili olarak İl Özel İdaresi tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Osmaniye İl Özel İdaresi tarafından 2020 yılında Hasanbeyli İlçesinde yapılacak yatırımlarla ilgili Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Genel Sekreter Mustafa Bolat, Su Kanal ve Tarımsal Hizmetler Müdürü Mustafa Demir, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Kadir Tohumcu ilçeye ziyarette bulundu.Ziyarette ilk olarak  İl Genel Meclis üyeleri Mehmet Bulanık ve Mustafa Acar ile bir araya gelen heyet daha sonra Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Belediyenin yaptığı çalışmalar ile ilgili görüş alış-verişinde bulundular.

Program doğrultusunda Hasanbeyli şehir çevresinde incelemelerde bulunan heyet üyelerinden Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Belediyenin köylerde yürüttüğü evsel atık toplama hizmetinin yanında, cami, mezarlık vb. alanlarda götürdüğü hizmetten dolayı Başkan ve ekibine teşekkür etti.

Genel Sekreter Mustafa Bolat ta,  Meclis Başkanı, İl Genel Meclis üyeleri ve çalışma arkadaşları ile Osmaniye’nin her tarafına hizmet götürmek için çalıştıklarını, bu amaçla Hasanbeyli ilçesinde de ortak projeler yürütüldüğünü söyledi.

Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; her daim her konuda Hasanbeyli’nin daha yaşanılabilir bir şehir olması adına elinden geleni yapacağını, İl Özel İdaresinin çalışmalarla ilgili yaptığı katkı dolayısıyla başta  Vali olmak üzere, Milletvekillerine, Meclis Başkanı ve üyeleri ile Genel Sekreter ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.
 

Yorumlar (0)