Osmaniye
DOLAR19.0187
EURO20.3724
ALTIN1212.0
Asu Kaya Gedik

Sinopta kan bağışı çağrısı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sinopta kan bağışı çağrısı
Abone ol
TÜRK KIZILAY’I SİNOP ŞUBE BAŞKANI KEMAL ALBAYRAK; “TÜRKİYE CUMHURİYETİ GÜÇLÜDÜR. VATANDAŞLARIMIZ GÜÇLÜDÜR. GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR. KAN VERMEK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZI SİNOP 85. YIL KEMALETTİN SAMİ PAŞA SPOR SALONUNA BEKLİYORUZ.” DEDİ.

Türk Kızılay Sinop Şube Başkanı Kemal Albayrak, “Türkiye Cumhuriyeti güçlüdür. Vatandaşlarımız güçlüdür. Güzel günler bizi bekliyor. Kan vermek isteyen vatandaşlarımızı Sinop 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu’na bekliyoruz” Dedi.


Kızılay Şube Başkanı Kemal Albayrak, Sinop’ta deprem bölgelerine gönderilmek üzere toplanan yardım merkezi ve kan bağış merkezi olan Sinop 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu’nda bilgiler verdi. Albayrak, “Türkiye’de meydana gelen afetten dolayı bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Vefat eden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum. Kalanlara Allah’ım sabırlar versin. Şuan da durum çok sıkıntılı. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere olayın başında bütün bakanlar, Türkiye Cumhuriyeti devleti ve halkımız olarak kenetlenmiş bir durumdayız. Biz de burada Sinop Kızılay il merkezi olarak kan bağışı kampanyası dolayısıyla kan çalışmalarını yapıyoruz. Fakat biz vatandaşlarımıza şunu söylüyoruz. Bunu günlere yayalım. Çünkü şuan da çok yığılma var. Bunu peyderpey yarın ertesi gün gibi yığılmadan kaynaklı durumlardan dolayı bunları günlere yayarak yapabiliriz. Hem halkımız açısından hem de Kızılay açısından sağlıklı bir şekilde yürümesi için bu şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnşallah hep birlikte bunları aşacağız. Türkiye Cumhuriyeti güçlüdür. Vatandaşlarımız güçlüdür. Güzel günler bizi bekliyor. Kan vermek isteyen vatandaşlarımızı Sinop 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu’na bekliyoruz" diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Depremin 81inci saatinde Mahir ve Hilal kardeşlerin ardından 1 yaşındaki Rami de kurtarıldıÖnceki Haber

Depremin 81inci saatinde Mahir ve Hilal...

Atakumun yardım tırları afet bölgesine ulaştıSonraki Haber

Atakumun yardım tırları afet bölgesine u...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar