Osmaniye
DOLAR19.11
EURO20.6983
ALTIN1206.0

Müşterileriyle başarılı iletişim kuran çağrı merkezi çalışanları ödüllendirildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Müşterileriyle başarılı iletişim kuran çağrı merkezi çalışanları ödüllendirildi
Abone ol
SAKARYA, KOCAELİ, BOLU VE DÜZCE İLLERİNDE ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETİ VEREN SAKARYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (SEDAŞ), MÜŞTERİLERİYLE BAŞARILI İLETİŞİM KURAN VE YÜKSEK PERFORMANS SERGİLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ.

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), müşterileriyle başarılı iletişim kuran ve yüksek performans sergileyen çağrı merkezi çalışanlarını ödüllendirdi.


SEDAŞ, elektrik dağıtım faaliyet bölgesindeki 2 milyonu aşkın müşterisinin beklentilerini karşılamak amacıyla hem saha hem de çağrı merkezi ekipleri ile koordineli çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle olumsuz hava şartlarından kaynaklı enerji kesintilerinin yaşandığı dönemlerde müşterilerin en kısa sürede bilgilendirilmesini sağlayan çağrı merkezi çalışanları, 7 gün 24 saat esasıyla hizmet veriyor. SEDAŞ, Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğüne bağlı çağrı merkezi biriminde görev yapan ve dereceye giren çalışanları için sertifika töreni düzenledi. Törende ödüllendirilen çağrı merkezi ekibine sertifikalarını, Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin takdim etti."Motivasyonlarını artırmayı hedefledik"


İletişim kanallarının müşteri memnuniyeti ekseninde aralıksız hizmet verdiğini belirten SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin, "Bölgemizdeki 2 milyonu aşkın müşterimizle profesyonel iletişim süreci geliştirmeyi önemsiyoruz. 186 Çağrı Merkezi, sosyal medya hesapları, Web Chat ve Whatsapp iletişim hattı üzerinden tüm iletişim kanallarımızdan müşterilerimize 24 saat iletişim hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizle iletişimimizi güçlü kılan başarılı çağrı merkezi çalışanlarımızı ödüllendirerek, onların mutluluğuna ortak olarak motivasyonlarını artırmayı hedefledik" dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Özcan: “Nazillimiz sporcu dostu bir kent”Önceki Haber

Başkan Özcan: “Nazillimiz sporcu dostu b...

Beyaz örtüyle kaplanan Arnavutköy havadan görüntülendiSonraki Haber

Beyaz örtüyle kaplanan Arnavutköy havada...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar