02 Mart, 2024, Cumartesi
DOLAR31.3879
EURO34.0706
ALTIN2100.9

Büyükşehir Belediyesi hizmet ve yatırımlarına ziyaretçilerden tam not

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükşehir Belediyesi hizmet ve yatırımlarına ziyaretçilerden tam not
Abone ol
Ali Kapısı Eğitim Yardımlaşma Derneği üyeleri, Mabesem Ve Kadın Kooperatifi Başkanları Ile Kernek Külliyesi Kadın Yaşam Merkezi Hocaları Ve çalışanları Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarafından Hizmete Açılan Projeleri Yerinde Gezerek Yapılan Hizmetler Hakkında Ilgililerden Bilgiler Aldılar.

Ali Kapısı Eğitim Yardımlaşma Derneği Üyeleri, MABESEM ve Kadın Kooperatifi Başkanları ile Kernek Külliyesi Kadın Yaşam Merkezi Hocaları ve çalışanları, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan projeleri yerinde gezerek yapılan hizmetler hakkında ilgililerden bilgiler aldılar.

Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kayısı Ticaret Merkezi, Beydağı Tabiat Parkı, Orduzu Spor Kompleksi ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Kuru Kayısı Lisanslı Deposu’nu gezen ziyaretçilere hayata geçirilen projelerle ilgili bilgiler verildi.

Yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür eden Çavuşoğlu Mahalle Muhtarı Mürteza Ede, mahalle sakinleriyle birlikte hizmetleri gezdiklerini belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Hizmetleri tek tek gezdik çok güzel hizmetler yapılmış” dedi.

Malatya için çok güzel projeler yapıldığını belirten Kernek Külliyesi hocalarından Dilek Dinç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan tarafından yapılan hizmet ve yatırımları öğrencilerimizle birlikte geziyoruz. Çok güzel projeler yapılmış. Bu güzel projelerden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Halkımızı ve bizlere hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Gezi programına katılan diğer katılımcılar da gerçekleştirilen projelerin çok güzel olduğunu ve Malatya’nın ihtiyacı olan projeler olduğunu belirterek bu projelerin hayata geçirilmesinde emeği bulunan başta Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ettiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Batmanda öğrenci ve öğretmenler çevre temizliği yaptıÖnceki Haber

Batmanda öğrenci ve öğretmenler çevre te...

Hem sosyalleşiyorlar hem de iş hayatına katılıyorlarSonraki Haber

Hem sosyalleşiyorlar hem de iş hayatına...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar