banner155

banner244

Aydın Albak okul ziyaretlerini sürdürüyor!

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Cevdetiye Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulundu.

EĞİTİM 17.10.2019, 15:28 Ceyhun İlyas
Aydın Albak okul ziyaretlerini sürdürüyor!
banner274

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Cevdetiye Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulundu.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü  Aydın Albak, sportif faaliyetlerde üstün başarı elde eden öğrencilerin eğitim aldığı Cevdetiye Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Bulgaristan Panagyurishte Kentinde 1-6 Ekim 2019 tarihinde (15 Yaş Kategorisi) yapılan U-15 Balkan Şampiyonası Grekoromen stilde yarışan güreşçi öğrenci Nurşat Taşçı Balkan Şampiyonu olmuştur.

İl Milli Eğitim Müdürü Albak ziyaret sırasında; "Evlatlarımızın sosyal, zihinsel, ahlak gelişimi kadar beden gelişimi de çok önemlidir."dedi.

Üstün başarı elde eden öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak tarafından tebrik edildi. İl Milli Eğitim Aydın Albak; "Eğitimde salt bilgi odak noktası değildir.

Çocuklarımızın bedensel gelişimi de odak noktamız arasındadır. Dolayısıyla evlatlarımızın sosyal, zihinsel, ahlak gelişimi kadar beden gelişimi de çok önemlidir.

Çocuklardaki heyecanı başarıya dönüştürmek,yeteneklerini keşfederek onlara kendilerini keşfedeceği alanlarda zemin hazırlamak hepimizin elindedir.Bunu başarmak ise elbette ki bizlerin sorumluluğundadır.

Tıpkı burada Dünya Şampiyonluğu elde eden öğrencilerimiz gibi.Dolayısıyla elde edilen bu başarıda tepeden tırnağa emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Başarılarınız daim olsun."dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, yönetici ve öğretmenlere de bir süre sohbet ederek teşekkür etti.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?