Osmaniye
DOLAR18.644
EURO19.6447
ALTIN1075.9

Düzcede ikili eğitime nokta koyuluyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Düzcede ikili eğitime nokta koyuluyor
Abone ol
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, İL MERKEZİNDE İKİLİ EĞİTİMİ SONA ERDİRMEK ADINA ATILAN ADIMLARDAN BİRİ OLAN VE YAPIM AŞAMASINDA SONA GELİNEN 48 DERSLİKLİ ORTAOKUL İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, il merkezinde ikili eğitimi sona erdirmek adına atılan adımlardan biri olan ve yapım aşamasında sona gelinen 48 derslikli ortaokul inşaatında incelemelerde bulundu.


Başkan Faruk Özlü, inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olan Kasım Aktaş Ortaokulu inşaatının son durumunu yerinde inceledi. Aziziye Mahallesi eski SSK Hastanesi’nin bulunduğu bölgede yapımı devam eden inşaatı ziyaret eden Başkan Özlü, 24 dersliği iş adamı Kasım Aktaş tarafından üstlenilen, 24 dersliği ise Milli Eğitim Bakanlığı ve Düzce Belediyesi tarafından yapılan 48 derslikli okulun Düzce’nin en büyük eğitim yuvası olacağını söyledi.“Çocuklarımız en iyi ve en güzeli hak ediyor”


Eğitimin her zaman birincil önceliklerini olacağını dile getiren Başkan Özlü, “Okullarımızın fiziki şartlarının iyileştirilmesi için uzun zamandır efor sarf ediyoruz. Bunun yanında ikili eğitimi sonlandırarak okullarımızı bir çatı altında topluyoruz. Kasım Aktaş Ortaokulu bu açıdan çok büyük bir eksikliği gidermiş olacak. Okulumuzun yapımı neredeyse tamamlanmak üzere. Bittiğinde çocuklarımız daha güvenli ve nezih bir ortamda eğitimlerini sürdürme imkanına sahip olacak. Aynı şekilde Azmimilli İlkokulumuzun yapımı da devam ediyor. O da tamamlandığında ikili eğitimi ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bunun yanında şehir içi trafiğinde rahatlatılmasını sağlayacağız. Çocuklarımız, eğitimin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Bizler de her şeyin en iyisine layık olan yavrularımız için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Acil sağlık personeline Erişkin İleri Yaşam Desteği eğitimi verildiÖnceki Haber

Acil sağlık personeline Erişkin İleri Ya...

Sigarayı Bırakma ve GETAT polikliniği açıldıSonraki Haber

Sigarayı Bırakma ve GETAT polikliniği aç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar