banner155

banner244

TAV Bilişim "Passenger Terminal Expo 2014" fuarına katıldı

İSTANBUL (AA) - TAV Bilişim Hizmetleri, bu yıl 20. kez gerçekleşen "Passenger Terminal Expo 2014" fuarına katılarak hizmet ve projelerini katılımcılarla buluşturdu.

TÜRKİYE 28.03.2014, 16:30 28.03.2014, 16:30 Ceyhun İlyas
TAV Bilişim
banner274
İSTANBUL (AA) - TAV Bilişim Hizmetleri, bu yıl 20. kez gerçekleşen "Passenger Terminal Expo 2014" fuarına katılarak hizmet ve projelerini katılımcılarla buluşturdu.

Şirket açıklamasına göre TAV Bilişim Hizmetleri, havacılık sektörünün önde gelen etkinliklerinden Passenger Terminal Expo'ya katıldı.

Bu yıl İspanya'nın Barselona kentinde gerçekleşen ve 20. kez düzenlenen fuarda 85 ülkeden yaklaşık 3 bin 500 havacılık profesyoneli ve üst düzey yöneticisi bir araya geldi. TAV Bilişim Hizmetleri de söz konusu fuarda analizden tasarıma, danışmanlıktan destek ve bakıma kadar bir çok hizmet ve ürünlerini tanıttı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Binnur Güleryüz Onaran, bu yıl da geçmiş yıllarda olduğu gibi verimli bir fuar geçirdiklerini belirtti. Fuarda şirket olarak ürünlerini ve hizmetlerini marka güçleri ile global arenada sergileyip anlatabiliyor olmanın kendileri için büyük şans olduğunu aktaran Onaran, şunları kaydetti:

 "TAV Grubu içinde stratejik bir öneme sahip olan TAV Bilişim Hizmetleri, bilgi teknolojilerini kullanarak geliştirdiği ürünler, kurumsallaşmış destek, süreç yönetimi ve yenilikçi teknoloji yaklaşımları ile bilginin hız ve entegrasyonunu sağlayarak, temel operasyonları süreçlere dönüştürerek havalimanları için bütünleşik sistemler yaratıyor. Tüm paydaşlar için verimi artırmak üzere tasarlanan projelerimiz havayolları, yer hizmetleri firmaları ve havalimanı içerisindeki terminal havacılık sistemlerinin entegrasyonunu kolaylaştırarak yolcu memnuniyetinin en üst seviyede olmasını amaçlıyor."

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?