Futbol: Misli.com 3. Lig

Ligde 10. hafta mücadelesi yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

banner294
SPOR 17.11.2020, 11:22 17.11.2020, 11:27
Futbol: Misli.com 3. Lig

Misli.com 3. Lig'de 1, 2, 3 ve 4. gruplardaki 10. hafta mücadelesi yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Ligde 10. haftanın programı şöyle:


1. Grup

19 Kasım Perşembe:


12.00 Payasspor-Artvin Hopaspor (Payas İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Fatsa Belediyespor (Belediye Derince Doğal Çim)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Çankaya FK (Silivri)

13.00 Manisaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Bucaspor-Kızılcabölükpor (Yeni Buca)

13.00 1877 Alemdağspor-Nevşehir Belediyespor (Alemdağ)

13.00 Ofspor-Antalya Kemerspor (Stadı henüz belli değil)

13.00 Diyarbekirspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Diyarbakır)

2. Grup

19 Kasım Perşembe:


13.00 Tekirdağspor-Halide Edip Adıvarspor (Namık Kemal)

13.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş)

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-İskenderun FK (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Yomraspor-Mardin Fosfatspor (Yomra İlçe)

13.00 Fethiyespor-Kahta 02 (Fethiye İlçe)

13.00 Nazilli Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Nazilli İlçe)

13.00 Darıca Gençlerbirliği-Ağrı 1970 (Darıca İlçe)

13.00 Yozgatspor 1959-Tokatspor (Yozgat Bozok)

3. Grup

19 Kasım Perşembe:


13.00 Şile Yıldızspor-Çatalcaspor (Şile)

13.00 Altındağspor-Cizrespor (Çubuk İlçe)

13.00 Erbaaspor-Elazığ Karakoçan FK (Erbaa İlçe)

13.00 Isparta 32-Gölcükspor (Isparta Atatürk)

13.00 Karşıyaka-Somaspor (İzmir Atatür)

13.00 Batman Petrolspor-Çarşambaspor (Batman Yeni Şehir)

13.00 İçel İdmanyurdu-Arhavispor (Mersin)

Not: Osmaniyespor FK-Yalovaspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.

4. Grup

Yarın:


13.00 Siirt İl Özel İdare-Bergama Belediyespor (Siirt Atatürk)

13.00 Bayrampaşa-68 Aksaray Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Faruk Çelik)

13.00 Bursa Yıldırımspor-Sultanbeyli Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.00 Alanya Kestelspor-52 Orduspor (Alanya Milli Egemenlik)

13.00 Adıyaman 1954-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Silivrispor-Modafen (Silivri)

Not: Kozanspor-Muğlaspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.

Yorumlar (0)
17°
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 9 23
2. Galatasaray 10 20
3. Fenerbahçe 10 20
4. Beşiktaş 9 16
5. Kasımpaşa 10 15
6. Gaziantep FK 10 15
7. Karagümrük 10 14
8. Göztepe 9 14
9. Başakşehir 10 14
10. Konyaspor 9 12
11. Rizespor 9 12
12. Malatyaspor 9 12
13. Hatayspor 7 12
14. Trabzonspor 10 12
15. Antalyaspor 10 10
16. Sivasspor 9 9
17. Erzurumspor 9 9
18. Kayserispor 9 8
19. Denizlispor 9 6
20. Gençlerbirliği 9 5
21. Ankaragücü 8 2
Takımlar O P
1. Altınordu 11 23
2. Ankara Keçiörengücü 11 21
3. Samsunspor 11 20
4. Adana Demirspor 10 18
5. İstanbulspor 10 18
6. Tuzlaspor 10 18
7. Altay 9 16
8. Giresunspor 10 16
9. Bursaspor 11 14
10. Balıkesirspor 11 14
11. Akhisar Bld.Spor 11 13
12. Adanaspor 9 12
13. Bandırmaspor 11 11
14. Ümraniye 11 10
15. Menemen Belediyespor 9 9
16. Ankaraspor 10 8
17. Boluspor 10 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Tottenham 10 21
2. Liverpool 10 21
3. Chelsea 10 19
4. Leicester City 10 18
5. Southampton 10 17
6. Wolverhampton 10 17
7. Everton 10 16
8. M. United 9 16
9. Aston Villa 8 15
10. Man City 9 15
11. West Ham 9 14
12. Leeds United 10 14
13. Newcastle 10 14
14. Arsenal 10 13
15. Crystal Palace 10 13
16. Brighton 10 10
17. Fulham 10 7
18. West Bromwich 10 6
19. Burnley 9 5
20. Sheffield United 10 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 11 24
2. Atletico Madrid 9 23
3. Villarreal 11 20
4. Real Madrid 10 17
5. Sevilla 9 16
6. Cádiz 11 15
7. Barcelona 9 14
8. Granada 10 14
9. Athletic Bilbao 10 13
10. Elche 9 13
11. Getafe 10 13
12. Deportivo Alaves 11 13
13. Valencia 11 12
14. Real Betis 10 12
15. Osasuna 10 11
16. Eibar 10 10
17. Real Valladolid 11 10
18. Celta de Vigo 11 10
19. Levante 10 8
20. Huesca 11 7