banner155

banner244

DR. ÖZ VE EKİBİNİN SAĞLIK KANALI YAYIN HAYATINA BAŞLADI!

YouTube’da yayına başlayan Dr.Öz ve Ekibi kanalı ile Türkiye’nin sağlığını iyileştirmeyi hedefliyor.

SAĞLIK 07.11.2019, 16:13 07.11.2019, 16:16 Ceyhun İlyas
DR. ÖZ VE EKİBİNİN SAĞLIK KANALI YAYIN HAYATINA BAŞLADI!
banner274

Dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz’ün liderliğinde kurulan ‘’Dr.Öz ve Ekibi’’ YouTube sağlık kanalı, internet ortamında sağlıkta ki gelişmelerin paylaşılacağı yeni bir mecra oldu.  

Yapılan son araştırmalar, internetteki sağlık haberlerinin yüzde 40’ının asılsız olduğunu gösteriyor. 2018 yılında dünya genelinde yapılan bir çalışmada sağlıkla ilgili 100 haber uzmanlar tarafından değerlendirildi.

Değerlendirme sonucunda ise;100 haberin 45’nin güvenilir, 16’sının bilimsel dayanağının zayıf, 35’nin ise toplum sağlığına zararlı olabileceği ifade edildi.

Dr. Öz yeni açılan sağlık kanalıyla ilgili olarak; ‘’Ben ve Ekibim insanların yaşamlarını iyileştirmek için sağlık bilgilerini Dr. Oz ve Ekibi YouTube kanalından paylaşıyoruz.

Sağlıklı ve kaliteli yaşamak için onları motive edecek doğru ve güvenilir bilgilere ulaştıklarından emin olmak istiyoruz.

Önerilerimiz obezite, bağırsak şikayetleri, ağrı, anksiyete, yalnızlık ve hatta sağlığınıza zarar verebilecek finansal stresin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Dijital platformda sağlığı yeni yollarla anlatmak için dünyanın en kaliteli içeriğini kullanmayı planlıyoruz. 10 yıllık televizyon tecrübemi ekibimle birlikte Türk vatandaşlarının yararına uyarlamayı dört gözle bekliyorum.

Hadi birlikte Türkiye'nin sağlığını iyileştirelim, böylece birbirimizden ve ailelerimizden daha fazla keyif alalım’’ ifadelerini kullandı. 
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?