banner155

banner244

Milletvekili İsmail Kaya “Polis Haftası”nı kutladı

Ak Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, 10 Nisan Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 175. Yıldönümünü kutladı.

OSMANİYE 09.04.2020, 11:47 Ceyhun İlyas
Milletvekili İsmail Kaya “Polis Haftası”nı kutladı
banner274

Ak Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, 10 Nisan Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 175. Yıldönümünü kutladı.

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, “Polis Haftası” nedeniyle yayınladığı mesajında; “Ülkemizin kalkınmasında, ilerlemesinde ve gelişmesinde en önemli unsurlardan biri olan Polis teşkilatımız; huzurun, istikrarın, güvenin ve Devlet-millet birliğinin sembolüdür”dedi.

Türk Polis Teşkilatı'nın, 175 yıldır ülkenin huzur ve güven ortamının korunmasında en büyük güvencesi olduğunu belirten Milletvekili Kaya , mesajının devamında;

"Hakka, hukuka, vicdana ve ahlaka uygun şekilde, fedakar , özverili üstün bir vazife anlayışıyla, milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması için cansiperhane görev yapan emniyet güçlerimiz, vatandaşlarımızın korkmadan başvurabileceği bir şefkatin eli, şevkatin kapısıdır.

Polis Teşkilatımız köklü tarihi, kurulduğu günden bu yana kazanmış olduğu bilgi ve tecrübeyi en iyi şekilde yansıtmakta olup, halkımızın güveni, desteği ve işbirliği sayesinde kamu hizmet kalitesini de her geçen gün istikrarlı bir şekilde artırmaktadır.

Polislerimiz, ülkemiz ve aziz milletimiz icin kendi canlarını ortaya koymaktadır. Aziz milletimizin huzur ve güvenliğini emanet ettiği, üstlendiği her şarttaki görevi üstün başarılarla tamamlayan, önemli projelere imza atan, göz bebeğimiz, gurur kaynağımız polis teşkilatımızı daha ileriye taşıyacak her adımı desteklemeye devam edeceğiz..

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum."görüşlerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?