20 Haziran, 2024, Perşembe
DOLAR32.8365
EURO35.3072
ALTIN2489.9
Yusuf Cinkara Otomotiv

Yurtiçi Kargo, kargo sektörünün en itibarlı markası seçildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yurtiçi Kargo, kargo sektörünün en itibarlı markası seçildi
Abone ol
Türkiye Genelinde 15 Bin Katılımcının Oyuyla Oluşturulan Türkiye Itibar Endeksi’nin Sonuçları Açıklandı. Yurtiçi Kargo, Beşinci Kez üst üste Sektörünün En Itibarlı Markası Seçildi.

Türkiye genelinde 15 bin katılımcının oyuyla oluşturulan Türkiye İtibar Endeksi’nin sonuçları açıklandı. Yurtiçi Kargo, beşinci kez üst üste sektörünün en itibarlı markası seçildi.

Kent Üniversitesi ve İtibar Akademisi iş birliğiyle gerçekleştirilen 2024 Türkiye İtibar Endeksi, Türkiye İstatistik Kurumu’nun ‘Türkiye Örneklemi’ kabul ettiği 26 Bölge ve 72 ilden, yaklaşık 15 bin kişi ile görüşülerek oluşturuldu. CATI yani bilgisayar destekli telefonla görüşme yönteminin kullanıldığı bu araştırmada kullanıcılara sektörler ve markalar ile ilgili bazı sorular yöneltti. Araştırma sonucunda toplanan veriler, Kent Üniversitesi’nin ilgili istatistik bölümlerinde inceledi ve bu sonuçlara göre Türkiye İtibar Endeksi oluşturuldu.

2024 yılında 15 bin kişinin görüşleri alınarak tamamlanan araştırma sonuçlarına göre kargo sektörünün en itibarlı markası Yurtiçi Kargo oldu. Kent Üniversitesinde gerçekleştirilen ödül töreninde markaya birincilik ödülü teslim edildi.

“Her zaman daha iyisi için çalışıyoruz”

Kazanılan itibar ödülü ile ilgili marka adına açıklamalarda bulunan Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Canatan, “Bize bu gurur verici ödülü kazandıran 18 bin kişilik Yurtiçi Kargo ailesine ve bize bu ödülü takdir eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Söz verdiğimiz gibi her zaman daha iyisi için çalışıyoruz” dedi.

“Üreten, çalışan, gelişen ve bir fayda sağlamak isteyen herkesin yanındayız”

Canatan, sözlerini şöyle tamamladı: “Kazandığımız ödüllerle ve kamuoyu araştırmalarıyla görüyoruz ki müşterilerimiz bize güveniyor bizler de onları destekliyoruz. Türkiye Genelinde 80’in üzerinde aktif kampanyamızla tüm üretici ve esnafları kapsayacak şekilde kampanyalar uyguluyoruz. Ayakkabı üreticisinden, mahalle terzisine kadar her meslek grubuna yönelik kampanyalarımız var. Örneğin Yurtiçi Kargo şubelerinde öğretmen ve öğrencilerimizin her zaman indirimleri hazırdır. Şirket olarak biz üreten, çalışan, gelişen ve bir fayda sağlamak isteyen herkesin yanındayız. Aldığımız ödül dolayısıyla mutlu ve gururluyuz.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
UBER 2024 Kayıp Eşya Endeksi YayınlandıÖnceki Haber

UBER 2024 Kayıp Eşya Endeksi Yayınlandı

Başkan Pütün belediyenin girişine “Rüşvet alan da veren de melundur” yazısı astıSonraki Haber

Başkan Pütün belediyenin girişine “Rüşve...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar