Osmaniye
DOLAR19.0489
EURO20.6892
ALTIN1222.4

NEVÜde Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü düzenlenecek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
NEVÜde Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü düzenlenecek
Abone ol
NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ)’DE “25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI ULUSLARARASI MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ” DÜZENLENECEK

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’de ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’ düzenlenecek.


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’de üniversitenin Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKÇAM), Nevşehir Barosu, Nevşehir Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürlüğü işbirliği ile kadına yönelik her türlü eşitsizlik, ayrımcılık ve şiddetin önlenmesi ve bu yönde farkındalık oluşturmak üzere 23 Kasım 2022 tarihinde ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’ etkinliği düzenlenecek. NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Karavezir Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan etkinlik; NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve Üniversitenin Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKÇAM) Müdürü Doç. Dr. Zehra Çalışkan’ın günün anlam ve önemine dair yapacakları açılış konuşmalarıyla başlayacak. Program daha sonra saat 10.45’de NEVÜ Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı Arş. Gör. Dr. Gülhan Küçük Öztürk’ün ’Şiddet ve Kadın Ruh Sağlığı’, saat 11.15’de Nevşehir Barosu Avukatlarından Av. Ebru Ekici’nin ’Kadına Yönelik Şiddet ve Ceza Hukuku’ ve saat 11.45’de Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Nevşehir Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürü Edip Kahiloğulları’nın ’Kadına Yönelik Şiddet ve Ayrımcılığın Karşısında, Güçlenmenin Yanında duran Üniversiteler’ başlıklı sunum ve konuşmalarıyla devam edecek.


Yapılan konuşma ve sunumların ardından program, konuşmacılara ve emeği geçenlere teşekkür belgelerinin verilmesiyle sona erecek.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kocaeli fabrikalarında üretilecek ETourneo Custom tanıtıldıÖnceki Haber

Kocaeli fabrikalarında üretilecek ETourn...

Objektifinle Geleceğe Miras Bırak Fotoğraf Yarışması ödülleri sahiplerini bulduSonraki Haber

Objektifinle Geleceğe Miras Bırak Fotoğr...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar