21 Haziran, 2024, Cuma
DOLAR32.857
EURO35.1895
ALTIN2449.4
Yusuf Cinkara Otomotiv

KOSKİ e-randevuya geçiyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KOSKİ e-randevuya geçiyor
Abone ol
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ABONELİK İŞLEMLERİNİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN E-RANDEVU SİSTEMİNE GEÇİYOR.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, abonelik işlemlerini kolaylaştırmak için e-randevu sistemine geçiyor. Artık Konyalılar koski.gov.tr veya mobil KOSKİ üzerinden randevusunu alıp verilen gün ve saatte KOSKİ Genel Müdürlüğü’ne gelerek işlemlerini tamamlayabilecek.


Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, kalite politikası gereği abonelerine en etkin ve güvenilir şekilde hizmet sunmak üzere Haziran ayına kadar e-randevu sistemine geçiyor. KOSKİ mobil uygulaması, www.koski.gov.tr web sitesi veya e-Devlet üzerinden aboneliklerini başlatabilen aboneler, KOSKİ Genel Müdürlüğü’ne gelmek zorunda kaldığı işlemler için de büyük bir kolaylığa kavuşuyor. Artık aboneler, gerek web sayfası üzerinden gerekse mobil KOSKİ üzerinden randevu alıp verilen gün ve saatte Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü’ne gelerek sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerini halledebilecek.Online abonelik kolaylığı


Daha önce de su ve kanalizasyon idareleri arasında ilk defa Türkiye’ye örnek olacak bir projeyi hayata geçiren Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Konya’da vatandaşlara abonelik işlemlerinde büyük kolaylık sağlayacak mesafeli sözleşme uygulamasını başlatmıştı. Söz konusu uygulama ile vatandaşlar, mobil veya online olarak yapılacak ilk abonelik işlemleri için KOSKİ’ye gelmeden ve ıslak imza gerekmeden istedikleri yer ve saatte abonelik işlemlerini yapabiliyor.“Aboneler boşuna sıra beklemeyecek”


Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir, “Vatandaşlarımıza kolaylıklar sağlamak için teknolojik yatırımları sürdürüyoruz. Altyapısını daha da geliştirerek, abonelerimizin bilgisayar üzerinden online olarak yapmakta oldukları abonelik işlemlerini, bulundukları her yerden işlem yapabilmelerine olanak tanıyan mobil uygulamayı hizmete sunduk. Bu uygulamalara ilave olarak; vatandaşlarımız zaman ve mekan sınırlandırması olmaksızın ister mobil uygulamamızla, isterse bilgisayar üzerinden online olarak yapacakları yeni abonelik işlemlerinde, kuruma gelmelerine veya ıslak imzalı evrak getirmelerine gerek kalmadan işlem yapabiliyor. Yine, en geç Haziran ayına kadar tamamlanmasını planladığımız e-randevu sistemi üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Artık vatandaşlarımız planladıkları gün ve saatte kurumumuza gelecekler, boşuna sıra beklemeyecekler” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Siirt Üniversitesi Rektörü Şındak, devam eden çalışmaları incelediÖnceki Haber

Siirt Üniversitesi Rektörü Şındak, devam...

Afyonkarahisar-Kütahya yolu ağaçlandırılıyorSonraki Haber

Afyonkarahisar-Kütahya yolu ağaçlandırıl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar