Reklamı Geç
Osmaniye
DOLAR8.408
EURO10.008
ALTIN490.28

Alçak gerilim tesisatları için hazırlanan tasarım uygulama ücretsiz indiriliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Alçak gerilim tesisatları için hazırlanan tasarım uygulama ücretsiz indiriliyor
Abone ol
GÜÇ YÖNETİMİ ŞİRKETİ EATON TARAFINDAN, ALÇAK GERİLİM TESİSATLARI İÇİN HAZIRLANAN TASARIM UYGULAMA ÜCRETSİZ İNDİRİLİYOR. TEKNİK BİLGİLERİN YER ALDIĞI BU KILAVUZ, ULUSLARARASI IEC 60364 SERİSİ DAHİL OLMAK ÜZERE, İLGİLİ TÜM ÜRÜN STANDARTLARINI KAPSIYOR.

Güç yönetimi şirketi Eaton tarafından, alçak gerilim tesisatları için hazırlanan tasarım uygulama ücretsiz indiriliyor. Teknik bilgilerin yer aldığı bu kılavuz, uluslararası IEC 60364 serisi dahil olmak üzere, ilgili tüm ürün standartlarını kapsıyor.


Güç yönetimi şirketi Eaton tarafından alçak gerilim elektrik tesisatı projelerini tasarlayanlar, danışmanlar, elektrik mühendisleri, elektrik teknisyenleri ve güç sistemi tasarım mühendisleri için alçak gerilim güç dağıtımının temel prensiplerini açıklayan yeni ve kapsamlı bir kılavuz oluşturuldu. IEC standartlarına uygun olarak alçak gerilim tesisatları için hazırlanan tasarım uygulama kılavuzu ücretsiz olarak indiriliyor.


Teknik bilgilerin yer aldığı 405 sayfalık kılavuzda alçak gerilim dağıtım panoları, koruyucu cihazlar, aşırı akım koruması, elektrik çarpmasına karşı koruma, alçak gerilim şalt cihazları ve güvenlik yönetimini kapsayan pek çok konuya değinildi.


Uygulamaya değinen Eaton Elektrik Türkiye ülke Müdürü Yılmaz Özcan, “Bu kılavuzu alçak gerilim elektrik tesisatı tasarlayanlar için oluşturduk. Tasarımcılar, elektrik komponentlerini IEC standartlarına uygun alçak gerilim tesisatları için en doğru şekilde seçmeleri ve kullanmaları gerektiğinde, bu husustaki temel ilke ve elektrik parametrelerini anlamak amacıyla bu kılavuza başvurabilirler. Farklı ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiler, ürün kataloglarında ve kullanıcı kitapçıklarında mevcuttur” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Japonyada 24 saati aşan rehine krizi sürüyorÖnceki Haber

Japonyada 24 saati aşan rehine krizi sür...

Antalya’da kaçak avlanan 2 kişiye 33 bin lira ceza kesildiSonraki Haber

Antalya’da kaçak avlanan 2 kişiye 33 bin...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar