Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner155

banner244

Uysal Konya Mezarlıklar ve Cenaze Nakil Hizmetleri
Uysal Konya Mezarlıklar ve Cenaze Nakil Hizmetleri
Sektör Çatı İmalat Tamirat
İl / İlçe Konya / Selçuklu
Web Sitesi www.uysalcenaze.com
Telefon 0 538 599 04 62

Uysal Konya Mezarlıklar ve Cenaze Nakil Hizmetleri

Konya'dan tüm türkiyeye sunduğumuz cenaze nakil hizmetlerimiz ile yanınızdayız!

Konya'da bulunan firmamız şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası cenaze nakil hizmetleri vermektedir. Vip cenaze araçları ile hizmetinizde olan firmamız şehir içi cenaze nakil taleplerinize de şehirler arası cenaze nakil taleplerinize de yeni vip cenaze araçları ile hizmet etmektedir.

Tam donanımlı cenaze araçlarımız ile cenaze nakil işlemlerinizi yapmaktayız. İşini çok iyi bilen güler yüzlü ekip arkadaşlarımız yapmış olduğu işin ciddiyetini ve önemini bilmekte olup saygı ve hoşgörü çerçevesinde hizmet etmektedir.

Firmamızın tüm personelleri deneyimli ve işinde uzman kişiler olup, işlemlerinizi en hızlı şekilde en iyi yöntemler ile tamamlamaktadır.konya alo cenaze, konya belediye cenaze, konya belediyesi cenaze, konya büyükşehir cenaze, konya cenaze arabası, konya cenaze aracı, konya cenaze aracı imalatçıları, konya cenaze hiz, konya cenaze hizmetleri, konya cenaze hizmetleri iletişim, konya cenaze hizmetleri tel, konya cenaze hizmetleri telefon, konya cenaze işleri numarası, konya cenaze malzemeleri, konya cenaze nakil, konya cenaze nakil aracı, konya cenaze nakil hizmetleri, konya cenaze töreni, konya Uysal cenaze hizmetleri, konya özel cenaze hizmetleri, konya selçuklu cenaze

Şehir içi cenaze nakil işlemlerinizde ve cenaze hizmetlerimizde istenilmesi halinde cenaze malzemelerinin de temini firmamız tarafından sağlanmaktadır. Şehir içi veya şehirler arası cenaze nakil hizmetlerimizde cenazenin dini vecibelerine kadar yerine getiren firmamız tüm işlemleri tamamladıktan sonra cenaze defin noktasına teslim ederek cenazenin defin işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Uluslar arası cenaze nakil işlemlerimizde ise uçak cenaze nakil hizmetimizi devreye sokmaktayız. Cenazeyi IATA standartlarına uygun hale getirerek uçak ile cenaze naklini sağlamaktayız. Dünyanın neresinde olursa olsun gereken tüm belgeleri, izinleri ve işlemleri firmamız sağlamakta olup, cenazenizi nerede olursa olsun belirttiğiniz noktaya getirmektedir.

Adres: Hacı Sadık Mahallesi Dalyan Sokak AkçaŞehir Siteleri,42010 Selçuklu/Konya

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Poli mobilya avm Poli mobilya avm

Mobilyacılar / İstanbul

Raufbey Közde Döner Raufbey Közde Döner

Dönerciler / Osmaniye

Sefa Kardeşler Şalgamı Sefa Kardeşler Şalgamı

Osmaniye Şalgamcıları / Osmaniye