Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner155

banner244

NEO Horeca Toptan Otel Restaurant Cafe Mobilyası
NEO Horeca Toptan Otel Restaurant Cafe Mobilyası
Sektör Tekstil
İl / İlçe İstanbul / Kartal
Web Sitesi www.neohoreca.com.tr
Telefon 0216 459 00 03

Neo Mobilya San.Tic.Ltd.Şti.’ne ait bulunan NEO Horeca markası ile, 15 yılı aşkın süredir kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz her üründe kaliteli malzeme, konfor, sağlamlık ve ekonomik fiyat avantajını standart olarak müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Otel, cafe, restaurant, alışveriş merkezi, kamu kurumu, düğün salonu, yemekhane, eğlence merkezi, konut sitesi, sosyal tesis, şirket binası gibi dekorasyonlar için, iç ve dış mekan mobilya tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet sürdürüyoruz.

Müşteri portföyümüzün önemli bir kısmını mimari ofisler, inşaat firmaları, devlet kurumları, mobilya firmaları oluşturmaktadır. Hizmetlerimizde önceliğimiz, etkin bir iletişim ile ihtiyacı doğru belirlemek, ideal ürünlerle estetik, konforlu ve şık bir dekorasyon oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

Şirketimiz ihracat alanında da deneyimli olup, hali hazırda dünyanın pek çok ülkesi ile ticari faaliyetlerini yoğun olarak sürdürmektedir. Yüksek adetli siparişler için gerekli organizasyon yeteneğine sahi

Adres: Cevizli Mah. Eskişehir Sk. No: 36/A 34865

Firma Resimleri

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Poli mobilya avm Poli mobilya avm

Mobilyacılar / İstanbul

Raufbey Közde Döner Raufbey Közde Döner

Dönerciler / Osmaniye

Sefa Kardeşler Şalgamı Sefa Kardeşler Şalgamı

Osmaniye Şalgamcıları / Osmaniye

Deniz Eker Sigorta Deniz Eker Sigorta

Sigortacılar / Osmaniye