Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner155

banner244

Didim Halı Yıkama
Didim Halı Yıkama
Sektör Halı Yorgan Battaniye Yıkama
İl / İlçe Aydın / Didim
Web Sitesi
Telefon 0 535 597 70 12

Didim Halı Yıkama
Didim Korkmaz Halı Yıkama fabrikası olarak; Aydın Didim'de profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamız, halı yıkama ve sunduğu tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Didim Korkmaz Halı Yıkama firması olarak, profesyonel halı yıkama dışında evde koltuk yıkama, halıflex yıkama, yorgan, battaniye, kilim temizliği gibi başlıca temizlik hizmetlerini de benzersiz şekilde sunan Didim Korkmaz Halı Yıkama, 15 yılı aşkın süredir halı yıkama sektöründe hizmet veren kurumsal bir halı yıkama fabrikasıdır.

Didim Korkmaz Halı Yıkama, halı temizliği ve diğer temizlik ihtiyaçlarında siz değerli Didim sakinlerine en iyi hizmeti vermek gayesiyle bu iş için uzman kişiler yetiştirerek sizlere kaliteli hizmet sunma çabasındadır. Yapılan işler profesyonel uzman kişiler tarafından kaliteli malzeme kullanılarak ve uygun yıkama teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. Halı yıkama ve diğer hizmet alanlarında Didim Korkmaz Halı Yıkama olarak hizmet veren firmamızın temel iş prensibi kalite ve müşteri memnuniyetidir. İş politikası temel olarak bu iki kurala göre düzenlenmiştir. En iyi hizmet için siz değerli müşterilerin memnun kalması için emek gösterilmektedir.

Didim Halı Yıkama Firmaları İçinde Benzersiz Temizlik
Halı yıkama ve diğer hizmet dallarında en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan Didim Korkmaz Halı Yıkama olarak sizler için halı yıkama ve diğer işler profesyonel ellerce yapılmaktadır. İşiniz profesyonel kişiler tarafından en iyi şekilde yapılma gayreti içerisindedir. Halılarınızın en iyi şekilde temizliği için bu konuda özel olarak yetiştirilen uzman kişiler görev almaktadır. Halı temizliği ve diğer eşyalarınızın temizliği için yeterli donanım ve bilgiye sahip olan elemanlar sizin için yetiştirilerek sizler için en iyi hizmet kalitesi sunulmaya çalışılmıştır. Halı ve diğer eşyalarınızın profesyonel ellere bırakarak güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bu konuda Didim Korkmaz Halı Yıkama firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımıza güven duyabilirsiniz.

Didim Halı Yıkama İle %100 Müşteri Memnuniyeti
Daha önce de belirttiğimiz gibi temel iş prensibi olarak müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Didim Korkmaz Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin yapılan hizmetlerden memnun kalması için kaliteyi kendimize ilke edinerek çalışmalarımızı yapmaktayız. Bu iş için kalifiyeli elemanlar yetiştirmenin yanı sıra işlerde kullanacağımız malzeme ve sistemlere kadar her şeyin kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. Halı ve diğer eşyaların temizliğinde kullanılacak olan malzeme hem kaliteli hem de sağlık açısından risk oluşturmayacak özellikte seçilmektedir. Bu anlamda kimyasal ürünler yerine tercihimiz bitkisel ürünlerden yanadır.

Didim Korkmaz Halı Yıkama firmamız için sağlığınız çok değerlidir. Özellikle halı yıkamada kullanılan halı yıkama şampuanı olarak tamamen bitkisel özlü şampuan tercih edilmiştir. Böylece halılarınızın derinlemesine temizliği sağlanırken aynı zamanda sağlık açısından risk taşıması da önlenmiş olur. Aynı şekilde halı ve diğer eşyaların temizliği için kullanılan araçlarda son sistem teknoloji ile üretilmiştir. Böylece halı ve diğer eşyalarınızın temizliği çok kısa bir sürede yapılmaktadır.

Didim Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:
Ak-Yeniköy Mahallesi Halı Yıkama
Akbük Mahallesi Halı Yıkama
Akköy Mahallesi Halı Yıkama
Altınkum Mahallesi Halı Yıkama
Balat Mahallesi Halı Yıkama
Batıköy Mahallesi Halı Yıkama
Çamlık Mahallesi Halı Yıkama
Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama
Denizköy Mahallesi Halı Yıkama
Efeler Mahallesi Halı Yıkama
Fevzipaşa Mahallesi Halı Yıkama
Hisar Mahallesi Halı Yıkama
Mavişehir Mahallesi Halı Yıkama
Mersindere Mahallesi Halı Yıkama
Yalıköy Mahallesi Halı Yıkama
Yeni Mahallesi Halı Yıkama

Adres: Cumhuriyet Mah. 1. Sanayi Sitesi, 1160. Sk. No: 4

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Raufbey Közde Döner Raufbey Közde Döner

Dönerciler / Osmaniye

Çakmak Ofset Matbaa Çakmak Ofset Matbaa

Matbaacılar / Osmaniye

Seyhan Lokantası Seyhan Lokantası

Lokantalar / Osmaniye

Cemil Oto Elektrik Cemil Oto Elektrik

Oto Elektrikçiler / Osmaniye

Ayaz Oto Elektrik Ayaz Oto Elektrik

Oto Elektrikçiler / Osmaniye