Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner155

banner244

Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Sektör Danışmanlık
İl / İlçe İstanbul / Pendik
Web Sitesi www.adlbelge.com
Telefon 0216 390 22 32

"Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Şirketi" 15 yıldır belgelendirme, danışmanlık ve eğitim sektörlerinde faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Sektörüne sadece hizmet veren değil hizmet eden firma olmak Adlbelge'nin temel kalite prensipleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda ISO Belgelendirme süresini kısaltarak hızlı ve uygun fiyatlı sertifikasyon süreçlerini hızlandırmak için çalışmaktadır.

ISO Uluslararası Standartlar Organizasyonu tarafından geliştirilen aşağıda açıklanan standartlar olmak üzere bu kalite yönetim sistemi standartlarının belgelendirme hizmetlerini vermekte olan bir firmayız. Ek olan Avrupa Birliği Kuralları kapsamında CE belgesi ve farklı olarak RoHS belgesi konularında firmamız Adl Belge web sitesi ile de müşterilerine hizmet sağlamaktadır;

1) ISO 9001 Belgelendirme: Uluslararası standartlar organizasyonunun ilk yayına aldığı kuruluşların kalite yönetim sistemleri ve uygulamalarına dair gereksinimleri açıklayan iso standartının adıdır. ISO 9001 kalite yönetim standard kodu olup :2015 bölümü standardın son revize olduğu tarihi göstermektedir.

2) ISO 14001 Belgelendirme: Bu belge kuruluşların çevresel faaliyetlerini izleyip, yönetmeleri amacıyla yayınlanmış standarttır. Her ne kadar belge olarak ayrı olarak sertifikalandırılıyor olsa da aslında ISO 9001 ile üst seviye yapı mantığı içerisinde entegre olabilmektedir.

3) ISO 27001 Belgeelndirme: Tamamen kuruluş, müşteriler, tedarikçiler ve tüm diğer ilgili taraflara ait bilgi varlıklarının envanterlere geçirilerek, olasılık dahilinde ve yapılacak risk tehdit, tehlike analizlerinin neticelerine göre iç ve dış tehditlere karşı korunması amacıyla izlenecek yol ve yöntemlere ait yayınlanmış bilgi güvenliği (BGYS) yönetim sistemidir.

4) ISO 22000 HACCP Belgelendirme: Çoğunlukla gıda ile gıdalara ile temas eden ürünler (örneğin gıda ambalajları) ve hizmetlerle ilgili sektörlerde faaliyet göstermekte olan kuruluşlara dönük hazırlanmış gıda güvenliği sistemidir. ISO 22000:2018 içerisinde HACCP proseslerini de içermekle birlikte, bir diğer açıdan bakarsak aslında gıdacılar için geliştirilmiş ISO 9001 yönetim sistemidir demek çok fazla yanlış olmayacaktır.

5) ISO 45001:2018 Belgelendirme: Kısaca İSG olarak bilinen ve İngiliz standartlar enstitüsünün geliştirdiği OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemi yerine iso tarafından geliştirilerek diğer yönetim sistemi standartları gibi üst seviye yapıya dahil edilmiş, amacı kuruluşlarda iş kazalarını ve mesleki hastalıkları kontrol altına alarak yönetimini mümkün tutan iş güvenliği yönetim sistemidir.

6) ISO 13485 Belgelendirme: Özellikle tıbbi ve medikal alanlardaki cihaz ve ekipman gereksinimlerini karşılamak üzere faaliyet gösteren kuruluşların; uluslararası ve yerel yasa ve yönetmelik şartlarını da karşılamak amacıyla geliştirilmiş iso standardı olarak yayınlanmıştır.

7) CE İşareti: Avrupa Birliğine devletlerinde pazarlama, tanıtım ve satışına uygun ürünlerin belirlenmesi ve "Avrupa Birliği - AB: Conformité Européenne" üye ülkeleri olmak üzere ihracatında serbest dolaşım ve ticaret hakkı kazanabilmesi amacıyla verilmekte olan bir belgedir. Bu belgeyi alan firmalar ürünlerine CE işareti (logosu) eklemeye hak kazanırlar.

Adlbelge.com yukarıdaki iso belgeleri dışında ISO 17021, ISO 30000 ve ISO 50001 gibi farklı sertifikaları da vermektedir. Lütfen farklı sertifikasyon süreçleri için bize ulaşınız.

Adres: Yenişehir Mahallesi. Mustafa Akyol Sokağı. MVK Work Square İş Merkezi No: 13 A Blok Kat: 6, Daire: 187, 34912

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Poli mobilya avm Poli mobilya avm

Mobilyacılar / İstanbul

Raufbey Közde Döner Raufbey Közde Döner

Dönerciler / Osmaniye

Sefa Kardeşler Şalgamı Sefa Kardeşler Şalgamı

Osmaniye Şalgamcıları / Osmaniye

Deniz Eker Sigorta Deniz Eker Sigorta

Sigortacılar / Osmaniye