Traffic Bot Traffic Bot

banner244

banner155

Öğretmen Akademisi, ikinci eğitimini tamamladı

Osmaniye Öğretmen Akademisi İkinci Eğitimini Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ)’de tamamladı.

EĞİTİM 05.03.2019, 17:31 Ceyhun İlyas
Öğretmen Akademisi, ikinci eğitimini tamamladı
banner274

Osmaniye Öğretmen Akademisi İkinci Eğitimini Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ)’de tamamladı.

Osmaniye Öğretmen Akademisi 1 Mart 2019 tarihinde OKÜ 15 Temmuz Şehitler Amfi’ sinde “Orff Eğitimi” ile “Osmaniye Öğretmen Akademisi” programın ikinci eğitimini tamamladı.

Özel Büro koordinatörlerinden Fatma Alaca, Halil Gürses, Ayhan Atasever ve OKÜ Osmaniye Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişim Bölümü Öğretim Görevlisi Celil Atasever’ in katılımlarıyla eğitim gerçekleştirildi.

Okul öncesi ve sınıf öğretmenlerine yönelik olmak üzere toplamda 50 kişiye verilen Orff Eğitiminin önemini Öğretim Görevlisi Celil Atasever hem teorik hem de uygulamalı olarak ifade etti.

Eğitim süresince yapılan etkinlikler Özel Büro Bilişim Koordinatörü Halil Gürses tarafından kayda alınarak, görsel çekimleri yapıldı.

Katılımcılar merak ettikleri konuları eğitimcilerimizle paylaştı.

Eğitimin sonunda memnuniyet anketi uygulandı ve eğitim broşürleri dağıtıldı.

Eğitimin kapanışında Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Öğretim Görevlisi Celil Atasever’ e çiçek ve teşekkür belgesi verirken eğitime dahil olan öğretmenlere de katılımcı belgelerini takdim etti.  

Katılımcılarla eğitimin genel değerlendirmesini yapan Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, “Eğitimlerden memnun kalmanız bizim için çok önemli, alışılagelmiş eğitimlerin dışına çıkıp sahaya uygun çalışmalarla yola devam etmek hedefi içerisindeyiz.

Bugün burada gönüllü olarak eğitim almak istemeniz çocuklarımız ve geleceğimiz için atılmış büyük bir adım. Hem eğlenmiş hem de öğrenmiş olarak sizleri gördüğüm için ben de memnun oldum.

Eğitimin çarpan etkisi sizlerle devam edecek.” diyerek düşüncelerini belirtti. 
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
En Çok İzlediğiniz Dizi Hangisi?
Traffic BotTraffic Bot