banner244

banner155

Milletvekili Kaya’dan Özel İdareye ziyaret

Osmaniye Milletvekilleri, Köy ziyaretlerinin ardından, Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’a ziyarette bulundu.

OSMANİYE 12.09.2019, 13:32 12.09.2019, 13:40 Ceyhun İlyas
Milletvekili Kaya’dan  Özel İdareye ziyaret

Osmaniye Milletvekilleri, Köy ziyaretlerinin ardından, Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’a ziyarette bulundu.

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya beraberinde Ak Parti İl Başkanı Av. Hamza Tor, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Meclis Üyesi İsmail Sert ile birlikte merkeze bağlı Çardak, Çona ve Dereli Köylerinde yaptığı ziyaretlerin ardından İl Özel İdaresine ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette İl Özel İdaresi  Genel Sekreteri Mustafa Bolat, Kurumun yapmış olduğu yatırımlar, köylerde karşılaşılan ve çözüm istenilen sorunlar ayrıca İl Özel İdaresinin 2020 yılında yapacağı yatırımlarla ilgili istek ve gözlemlerini iletti.

Genel Sekreter Mustafa Bolat tarafından 2019 yılında yürütülen ve devam eden yatırımlarla ilgili yapılan bilgilendirmenin ardından Milletvekili İsmail Kaya tarafından köylere yaptığı gezi kapsamında dile getirilen konular dile getirildi.

 İl Özel İdaresinin yaptığı çalışmalardan ve vatandaş odaklı hizmetlerden son derece memnun olduğunu belirten Milletvekili Kaya,  “Daha yaşanabilir bir Osmaniye için çalışan İl Genel Meclis üyeleri ile İl Özel İdaresinin her kademesindeki çalışanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ise, Hizmetlerin gerçekleşmesinde kaynak sağlayan herkese teşekkür ettiğini söyledi. 

Yorumlar (0)